Áčko: Cenné body z venku!

 

Fotbalový klub Újezd nad Lesy vs SK Újezd Praha 4 - 0:2

 

Sváteční pondělí, zápas čtvrtého s prvním a očekávaná vysoká návštěva. A nakonec také naše výhra! Tak by se dal shrnout poslední zápas na půdě Újezdu nad Lesy, který jsme ovládli výsledkem 2:0.

Úvod utkání nás nezastihl v ideální formě a prvních přibližně patnáct minut se nehrál příliš záživný fotbal. Mírně navrch měli domácí. To se ale postupně začalo měnit a byli jsme to my, kdo měl jako první opravdu velkou šanci na skórování.

Po faulu na Jeřába jsme totiž dostali výhodu penalty, ovšem jindy neomylný Waltris tentokrát napálil jen břevno branky, kterou hájil Jaromír Blažek. A bývalého ligového brankáře jsme nedokázali překonat ani z dalších závarů.

Nebezpečných situací sice přibývalo, ale do konce prvního poločasu jsme své šance využít nedokázali. To platilo i pro domácí. Proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas jsme zahájili ve velkém stylu a domácí tlačili. V 60. minutě přišla zasloužená odměna, kdy se po Běhyho centru prosadil hlavou Waltris a neproměněná penalta tak byla zapomenuta - 1:0!

Uběhlo šest minut a radovali jsme se znovu. Běhy znovu unikl na levé straně a odcentroval, propadlý míč si na zadní tyči našel střídající Pišta a s přehledem propálil vše, co mu stálo v cestě. Vedli jsme 2:0!

Od té chvíle jsme výsledek dokázali bezpečně kontrolovat a domácí již k ničemu nepustili. Výsledkem tedy byla zasloužená výhra. Ta nás udržela na 1. místě tři body před béčkem Admiry. A právě vzájemný souboj nás čeká příští sobotu na Újezdě!

 

Fotogalerii ze zápasu si prohlédněte kliknutím na obrázek!

 

Karel Kapinus | 31.10.2019 13:43 | Přečteno: 173x

Partneři a sponzoři