Áčko: Dva góly po půli znamenají další bodový zisk

 

Sportovní klub Union Vršovice vs SK Újezd Praha 4 - 0:2

 

Hrát na půdě týmu, který bojuje o záchranu, není nikdy snadné a to se potvrdilo také na hřišti Vršovic. Především v prvním poločase jsme se dost natrápili, tři body jsme ale nakonec po výhře 2:0 odvezli.

První půle mnoho šancí nenabídla. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili, sami jsme se ale obranou Vršovic nedokázali prokousat.

Hrozili jsme tam převážně z dálky. Střelu Tomáše Podvína ale brankář domácích vychytal a poradil si i s nebezpečnými centry. Průnik Ondry Waltera pak zastavil zkušený Jan Šimr. Proto poločas skončil 0:0.

Do druhého dějství jsme vstoupili fantasticky. Po rychle rozehraném přímém kopu našel Gaza skvělou přihrávka Tomáše, jehož střelu ještě gólman vyrazil, ale Zdenda Hanzlík zvládl míč přece jen dostat do sítě - 1:0.

Od té chvíle jsme především pozorně bránili. Přesto se Vršovice do jedné obrovské šance dostali, trestuhodně neobsazený domácí kapitán ale mířil hlavou naštěstí nad.

Definitivní stvrzení výsledku přišlo v 79. minutě. To po Zdendově přiklepnutí napřáhl Béda a parádní střelou nedal brankáři domácích šanci! Vedli jsme 2:0 a bylo prakticky rozhodnuto.

Do konce utkání jsme již komplikace nepřipustili a odvezli si tak další tři body do sbírky. O ty další budeme bojovat s Duklou Jižní Město tradičně v sobotu od 10:15.

 

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 01.04.2019 09:45 | Přečteno: 521x

Partneři a sponzoři