Áčko: Jednou to přijít muselo

TJ Sokol Královice vs SK Újezd Praha 4 - 4:3

Úvod zápasu jsme bohužel vůbec nezachytili a dostali se pod tlak domácích. Problémy v defenzivě vyústily ve dva inkasované góly - první v 7. minutě a druhý přesně o sedm minut později. Najednou jsme prohrávali 0:2.

Tuto situaci jsme zatím v aktuální sezoně nepoznali a tak nám chvíli trvalo, než jsme se otřepali. Přibližně od poloviny prvního poločasu jsme už byli lepším týmem, ale své šance jsme bohužel neproměnili.

Druhá polovina začala tak, jak první skončila, tedy naším velkým tlakem. Jenže po náhodném odkopu se soupeř dostal do brejku, který vyřešil výborně a zvýšil už na 3:0.

Přesto jsme se nevzdali a snížili, když se trefil Tomáš Podvín. Bohužel se opakovala situace z třetího gólu. Odkop, brejk a gól. Prohrávali jsme 1:4.

Nadále jsme soupeře mačkali a v 70. minutě vystřelil naději přesnou střelou Honza Jeřábek. Díky ofenzivní hře jsme si vytvořili i další šance, ale ty jsme nedokázali využít gólově.

Penalta, kterou proměnil Tomáš Podvín, přišla už moc pozdě. Sice jsme snížili na 3:4, ale na nic dalšího už nezbyl čas. Proto jsme poprvé v sezoně prohráli.

Nadále ale zůstáváme na prvním místě tabulky s náskokem pěti bodů. V příštím utkání hostíme v sobotu od 10:15 Hostivař.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 18.03.2019 08:18 | Přečteno: 254x