Áčko: Podzimní část sezóny se rozběhla

Podzimní část sezóny 2020/2021 se rozběhla a do prvních zápasů jsme vstoupili s poněkud rozdílnými výkony i výsledky.

 

SK Újezd Praha 4 vs AFK Slavoj Podolí Praha - 4:1

První podzimní utkání jsme zvládli a trenér Karel Jeřábek jej komentoval slovy: „Začátek zápasu jsme trošku prospali, soupeř navíc nedal penaltu. To nám hodně pomohlo. Pak se nám povedly dvě standardní situace a šli jsme do vedení. Druhou půli se hostům podařilo krásnou brankou snížit na 2:1 a pak jsme se trošku trápili a bylo to pořád na vážkách. Ke konci zápasu jsme to dvěma góly rozhodli, takže jsme spokojení.”

 

Sokol Kolovraty vs SK Újezd Praha 4 - 4:2

Druhé utkání bylo však o něčem jiném a za rámeček si jej jistě nedáme. Slova trenéra nebyla moc lichotivá: „Po nevýrazném a vlažném výkonu jsme bohužel na body myslet nemohli. Definitivní zlom v zápase nastal po naší neproměněné penaltě za stavu 3:2. Hráči si asi mysleli, že to půjde samo.”

 

Snad se brzy vrátíme na vítěznou vlnu!

 

 

Karel Kapinus | 18.08.2020 13:31 | Přečteno: 534x

Partneři a sponzoři