Áčko: Remíza na půdě Žižkova

FK VIKTORIA ŽIŽKOV B vs SK Újezd Praha 4 - 3:3

Další velmi těžký zápas proti B týmu nás čekal v Měcholupech proti domácímu Žižkovu. Podobně jako Vyšehrad nás čekal soupeř posílený o hráče z vyšší soutěže.

To bylo vidět hlavně v prvních dvaceti minutách, které jsme vůbec nezvládli. Nehráli jsme dobře, čehož domácí mladíci rádi využili a hrnuli se neustále na naši branku.

První trest přišel v 18. minutě, kdy se prosadil domácí útočník a Žižkov vedl 1:0. Ve 29. minutě nám bylo ještě hůř, když soupeř zvýšil na 2:0.

Druhý gól nás ale konečně probral a začali jsme být lepším týmem. Ačkoliv už to nevypadalo, dokázali jsme ještě do poločasu výsledek korigovat, když se Dóža trefil krásně hlavou.

Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně. Běhavého protivníka jsme zatlačili a začali si vytvářet nadějné šance. A v 73. minutě jsme se dočkali! Běhy výborně odcentroval a Podvajs uklidil míč nechytatelně do sítě - 2:2!

Hned po vyrovnání jsme mohli jít dokonce do vedení. Před brankou Žižkova bylo hodně horko, měli jsme dokonce dva nebezpečné závary, ale míč jsme prostě do sítě neprotlačili.

A zápas jako na houpačce pokračoval. Domácí totiž dostali v 77. minutě výhodu přímého kopu a Burda se trefil přesně - Žižkov najednou zase vedl.

Ani to nás ale nepoložilo. V 87. minutě se po Jeřábově rohovém kopu prosadil znovu Podvajs a vyrovnal na konečných 3:3. Z těžkého utkání jsme nakonec vytěžili bod.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 07.05.2019 16:08 | Přečteno: 93x