Áčko: Rychlé góly rozhodly

SK Újezd Praha 4 vs FK Motorlet Praha s.r.o. B - 4:1

Další boj úspěšně za námi! Po Vyšehradu a Žižkovu jsme narazili na třetí B tým v řadě a tentokrát už ze souboje vyšli vítězně. Na domácí půdě jsme triumfovali 4:1 a vzhledem ke kontumaci zápasu Uhelných Skladů si definitivně zajistili titul.

Úvod snů. Tak by se dala popsat první minuta utkání s Motorletem, ve které se dokázal skvěle prosadit Dóža a poslal nás do rychlého vedení 1:0.

Soupeře to nicméně nesrazilo a chvílemi byl lepším týmem. Přesto jsme se opět radovali my. A byl to znovu Dóža, kdo ve 20. minutě zasunul míč do branky po perfektní Běhyho přihrávce.

Jenže hosté ani po této ráně nesložili zbraně a ve 38. minutě byli odměněni, když se prosadil Karbulka. Poločas tedy skončil našim vedením 2:1.

Na začátku druhé půle jsme se ocitli pod mírným tlakem, ale bez velké šance. A v 58. minutě zřejmě definitivně převážil misky vah na naši stranu Pišta, jenž se prosadil střelou za vápnem a vedli jsme 3:1.

Vedení jsme si již zkušeně hlídali a v 83. minutě navíc ještě přidal pojistku Majkl. Stačila mu k tomu minuta na hřišti! Zápas s Motorletem B jsme tedy vyhráli 4:1.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 13.05.2019 15:53 | Přečteno: 61x