Áčko: Tři body za tři góly

SK Újezd Praha 4 vs FK Dukla Jižní Město - 3:0

V 5. jarním kole jsme na domácí půdě přivítali Duklu Jižní Město a po dobrém výkonu brali tři body. Díky jednomu gólu v prvním poločase a dvojnásobném počtu v tom druhém jsme vyhráli 3:0.

Na Duklu jsme nastoupili s velkou chutí a od začátku soupeře tlačili. Bohužel nás zastavila nešťastná situace, kdy se Venca Malčánek hlavou srazil s útočníkem hostů a musel do nemocnice na šití.

Přesto jsme i nadále byli v první půli lepším týmem, jen jsme nedokázali dotáhnout nadějné příležitosti. To se změnilo těsně před poločasem. Jeřáb našel přesným centrem Zdendu Hanzlíka, ten skóroval a vedli jsme 1:0.

Také vstup do druhé půle nám vyšel a brzy jsme si vytvořili zajímavé šance. První dvě jsme bohužel neproměnili, ale třetí ano a bylo to 2:0.

Rozhodnuto ovšem ještě nebylo, protože Dukla boj nevzdala a poprvé v utkání nás dokázala pořádně zatlačit. Byla z toho také jedna velká šance, která naštěstí gólem neskončila.

A tak jsme mohli v závěru potvrdit své vedení třetím gólem a bylo rozhodnuto. Po výhře 3:0 jsme tak zůstali v čele se sedmibodovým náskokem

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 09.04.2019 17:11 | Přečteno: 93x