Áčko: Úspěšný vstup do jarní části sezóny

SK Újezd „A“ - Přední Kopanina 3:2

A je to tady! Sobotou pro nás po dlouhé zimní přípravě opět začaly mistrovské boje v pražském přeboru. Úvodní duel jsme zvládli a Přední Kopaninu, před utkáním třetí tým tabulky, porazili těsně 3:2.

Už před zápasem bylo jasné, že půjde o vyrovnaný duel, protože na naši půdu přijel více než těžký soupeř, který má v kádru i borce, co okusili nejvyšší českou ligu. To se potvrdilo. Byl to skutečně těžký boj.

Ještě těžší to pro nás bylo v 15. minutě, kdy soupeř kopal po smolné ruce penaltu a proměnil - 0:1. Naštěstí jsme hned za čtyři minuty vyrovnali, když se trefil z přímého kopu Tomáš Podvín.

Ještě veseleji bylo ve 24. minutě, kdy se před brankou výborně zorientoval Dóža a poslal náš tým do vedení. Parádně nám pak vyšel závěr poločasu, protože se trefil znovu z trestňáku Tomáš Podvín a vedli jsme 3:1.

Ve druhé půli jsme ale trochu přestali hrát a nemohli se dostat do pořádného tempa. To vyústilo v druhou penaltu Kopaniny, kterou ale tentokrát lapil brankář Bojčus.

Přesto se hosté snížení na 2:3 dočkali, když dorazili míč do branky po standardní situaci. Víc jsme ale Kopanině nedovolili a vedení 3:2 si uhlídali. Do jara jsme tak vstoupili vítězně za tři body!

Příští zápas hrajeme v sobotu od 15:00 na hřišti Královic.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 12.03.2019 15:58 | Přečteno: 304x