Áčko: Velká výhra nad Třeboradicemi a návrat na první místo v tabulce

 

SK Újezd Praha 4 vs SK Třeboradice - 5:0

 

Velmi důležitý zápas s těžkým soupeřem, který byl v tabulce dva body za námi. Tak by se dal shrnout sobotní duel našeho áčka s Třeboradicemi. A jak dopadl? Výhrou 5:0!

Do utkání se soupeřem, který během letní přestávky velmi výrazně posílil, jsme vstoupili výborně. To jsme potvrdili již v 10. minutě, kdy po Běhyho stříleném centru Dóža předskočil hostující brankáře a vedli jsme 1:0.

Třeboradice se ale oklepaly a začaly potvrzovat svou kvalitu. Dvakrát nám zahrozily z pravé strany, naštěstí jsme ale vždy nebezpečí dokázali včas uhasit. Tu největší šanci si soupeř nechal na 45. minutu, nás ale zachránil skvělý Bojčus.

Ještě předtím jsme mohli své vedení navýšit. Soupeř dokonce dvakrát vykopával míč z brankové lajny. Ani jednou jsme ovšem míč do sítě nedotlačili a tak poločas skončil těsně 1:0.

Vstup do druhého dějství jsme měli nicméně naprosto impozantní a brzy v podstatě rozhodli. Nejdříve se po krásné akci prosadil ve 46. minutě znovu Dóža, aby hned o dvě minuty později skóroval Páťa. Najednou jsme vedli 3:0.

Pak přišel poslední kritický moment zápasu, když jsme faulovali ve vlastním pokutovém území a Třeboradice dostaly výhodu penalty. Bojčus ale hostujícího Kadlece vychytal a udržel si čisté konto. O to již nepřišel.

Naopak náš tým ukázal velkou chuť v ofenzivě a skóre se tak ještě dvakrát měnilo. V obou případech se trefil Ondra Walter. Nejdříve z penalty a poté netradičně hlavou. Na časomíře tak svítilo krásných 5:0!

Fotogalerii ze zápasu si prohlédněte kliknutím na obrázek!  

 

Karel Kapinus | 24.10.2019 12:09 | Přečteno: 309x

Partneři a sponzoři