Béčko: Hrdlořezská desítka není pivo!

Tabulkové postavení posledního soupeře béčka mohlo na první pohled slibovat lehkou výhru, ale je známým faktem, že pozice v tabulce sama o sobě zápasy nevyhrává. Oproti minulému týdnu se náš tým navíc musel vyrovnat s některými změnami na obraných postech a tentokrát ne zrovna širokým kádrem. Prvních dvacet minut se spíše než fotbalem dalo nazvat festivalem nepřesností. Kdyby v tu chvíli diváci hromadně začali opouštět hrdlořezský areál, nikdo by se jim za to nemohl divit. Ani jeden z dua fanoušků, kteří si v nepříliš pěkném sobotním odpoledni našli cestu na tento zápas tak ale neučinil. Za svou trpělivost byli přihlížející poprvé odměněni ve 21. minutě, kdy nepřesnou rozehrávku domácích potrestal gólem Mára Svoboda. Po úvodní brance se fotbal začal stávat stále koukatelnějším. Újezdu se do poločasu podařilo ještě dvakrát skórovat, zatímco vzadu udržel čisté konto. O tyto dvě branky se postarali nejdříve svým druhým zásahem Mára Svoboda, poté Kanty, jehož centr skončil v bráně i s přispěním zásahu domácího obránce.

Druhé dějství se ze strany Újezda neslo v duchu poklidného hlídání vedení a jeho postupného navyšování. Na Navrovo zvýšení na 4:0 se ještě domácím podařilo zareagovat, od té doby už ale góly padaly pouze do jejich brány. Vzhledem k množství si je projděme pouze telegraficky. V 66. minutě zvyšuje z rohu na 5:1 Pepa Kurka, v 76. minutě se podruhé prosazuje Navr, v 77. minutě dovršuje hattrick Mára Svoboda – 7:1. V 85. minutě se týž počin podařil i Navrovi, následně se hlavou prosadil Třešeň a na konečných 10:1 upravil symbolicky opět Mára Svoboda, jež je zatím jednoznačně nejlepším střelcem soutěže. Béčko si s chutí zastřílelo, hlavní ale je, že i po deseti zápasech zůstává neporaženo a v čele tabulky!

 

 

Karel Kapinus | 01.11.2018 19:31 | Přečteno: 640x

Partneři a sponzoři