Céčko: 6 bodů z posledních dvou zápasů!

Trenér by na to řekl: „Cenné body, ale hra tragická, na to se nedá koukat“. Díky trenére, taky tě máme rádi!

 

V 8. kole jsme doma nastoupili k utkání proti borcům z Čechie Smíchov bez „mistra světa“ Kapinuse, za to s „geniálním“ panem Nyklem v základné sestavě, a to se ve finále ukázalo jako dobrý tah. Od prvních minut jsme klasicky proti mladému mužstvu tahali za kratší konec provazu, a i brzy prohrávali, ale díky neúnavnému „broušení lajny“ Jardy Nykla se hra srovnala a před konce poločasu jsme vyrovnali krásnou ranou Romana Sluky.

Do druhého poločasu jsme omladili, místo Nykla nastoupil Podskuba, a přestože na začátku zápasu to vypadalo na debakl, opak byl pravdou. Týmový výkon mužstva podpořil další brankou Sluka a potvrzovací branku přidal Ondra Vobnašil. Záloha dirigovaná Míšou Bílkem makala, defenziva pod vládou Pepy Holase soupeře k ničemu nespustila a tak jsme se po dlouhé době mohli radovat z vítězství.

SK Újezd Praha 4 C - Sportovní klub Čechie Smíchov C - 3:1

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek

 

O kolo později jsme zavítali na hřiště Slavie Malešice a upřímně řečeno, hrbolaté travnaté hřiště nesvědčilo ani nám ani domácím. Utkání by se dalo nazvat přehlídkou zahozených šancí. Jen za první poločas domácí plejeři zahodili, resp. z dobré příležitosti netrefili branku zhruba 6x, naši borci jim zdatně sekundovali a nevyužili 5 slibných šancí. Ujala se jen náhodná hlavička Hlóžy.

Druhý poločas nahrával nám, soupeř se snažil tlačit do útoku a více otevíral obranu, což znamenalo naše další šance. Kdo všechno selhal asi nemá cenu říkat, však oni vědí a pokladník se už těší. Nicméně důraz a dohraný souboj Hlóžy ke konci zápasu znamenal ztrátu míče a po ose Kapinus-Sluka jsme navýšili vedení. Domácí ve zbývajícím čase nebezpeční už moc nebyli a tak se dohrávalo v poklidu.

AFK Slavia Malešice B - SK Újezd Praha 4 C - 0:2

 

 

Karel Kapinus | 22.10.2018 12:32 | Přečteno: 539x

Partneři a sponzoři