Céčko: Bookmakeři museli litovat

Poslední zápas podzimu skončil bez branek, ale tohle si čekal málokdo. Nabušený lídr z Kolovrat, který v sezóně ještě neprohrál, budil respekt a čekalo se, že to bude mazec. Ovšem ať už si o klišé, že to je „kulatý“ a může to dopadnout jakkoliv myslíme cokoliv, znovu se to potvrdilo a ti, co už viděli náš debakl, museli uznale pokývat hlavou. Našim borcům rozhodně nechyběla bojovnost a díky nasazení všech hráčů jsme uhráli cennou remízu, kterou asi vážně čekal jen nezaujatý blázen. Zaskvěl se Čahoun v bráně, ten deptal svými zákroky soupeřovic kanonýry, makala obrana a nic nevypouštěl ani útok. Tohle utkání kromě branek nepostrádalo nic jiného a byla to důstojná tečka za podzimem.

Pánové, jménem trenéra vám vzkazuji: Díky za dobrý podzim, dřeváci!

 

SK Újezd Praha 4 C vs Sokol Kolovraty B - 0:0 

 

 

Karel Kapinus | 23.11.2018 17:15 | Přečteno: 572x

Partneři a sponzoři