Céčko: Hořká kolovratská jedenáctka

Sokol Kolovraty B vs SK Újezd Praha 4 C - 11:0

 

Z pohledu našeho národního moku bychom asi za jedenáctku byli rádi, ale bohužel v našem případě převládaly smíšené pocity. S prohrou se počítalo, to ne že ne, ale jedenáct gólů, třepotajících se v naší síti, je přece jen trochu moc.

Na druhou stranu, proti mladým, fyzicky dobře připraveným a fotbalově schopným klukům z Kolovrat jsme byli bez šance. Zápas domácí hráli i přes příšerné vedro ve vysokém tempu, my jsme se k rychlejšímu pohybu nebyli schopni přinutit. Před koncem zápasu, kdy domácí přece jen trochu polevili, jsme se z ojedinělé akce dostali před domácí branku a měli možnosti alespoň čestně skórovat, leč nebylo nám přáno.

Jediné co nás tak v zápase mohlo potěšit je, že jsme splnili přání trenéra nedostat „deset“ a taky to, že jsme to přežili.

 

 

Karel Kapinus | 18.06.2019 09:03 | Přečteno: 459x

Partneři a sponzoři