Céčko: první půli jsme živili naději

Před pár lety podceňovaný tým, ale v současnosti solidně hrající družstvo, mladé, běhavé a první v tabulce. Ambassadors dělá pokroky.

Domácí na nás zcela podle předpokladů vlétli, a přestože měli tlak, nedařilo se jim nějak zásadně ohrozit naší branku. My sami jsme se na soupeřovu půlku moc nedostávali, přesto jsme to byli my, kteří z ojedinělé akce vstřelili gól. Takový trochu kuriózní, byl z úhlu, míč proletěl brankou a ž k rohovému praporku a prvních pár vteřin to vypadalo, že to šlo vedle branky. Ale rozhodčí dobře viděl díru v brankové síti, takže jsme se mohli radovat.

Soupeř zvýšil úsilí a do poločasu z toho vytěžil vyrovnávací branku. Solidní výsledek.

Ovšem v druhé půli by člověk čekal, že se běhavý soupeř unaví a zvolní, leč zvolnili jsme my a tak přicházely tresty na dva, tři a čtyři jedna. Zázrak se nekonal, druhá porážka v řadě  zamrzí.

 

Ambassadors FC Praha vs SK Újezd Praha 4 „C“  - 4:1

 

 

Karel Kapinus | 17.09.2018 09:39 | Přečteno: 220x

Partneři a sponzoři