Céčko veze bod ze hřiště prvního týmu!

Fotbalová akademie Praha - první místo v tabulce, mladý tým, do našeho zápasu pouze jediná remíza a jinak samé výhry, hrůzu budící skóre. Úkol od trenéra tak zněl jasně - nikam se nehnat a hlavně nedostat pořádný příděl.

Jenže navzdory všem předpokladům domácí nebyli tak nebezpeční, jak by se čekalo. Ano, měli šance a tlačili se do zakončení, ale bud příležitosti neproměnili nebo je likvidoval gólman. Nicméně i my jsme díky dobré dirigentské práci Michala Bílka měli příležitosti, ovšem stejně jako soupeř jich na začátku pár nevyužili.  Do vedení šli domácí po střele, kterou tečoval náš obránce, a se kterou jinak spolehlivě chytající gólman nemohl už nic dělat. Vyrovnání přišlo po ose Kapinus - Chlebna, kdy druhý jmenovaný prokličkoval až do vápna, kde jej nešikovně zastavila domácí obrana. Nařízenou penaltou exekutor Bílek nepohrdl a bylo srovnáno. O deset minut později se navíc pro nezaklapnuté ofsajdové pasti prosadil Vávra a do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým vedením. Poločasové změny v sestavě přinesly čerstvost do našich řad, které i díky dobrým zásahům gólmana, odolávaly tlaku domácího týmu, který se snažil změnit výsledek. Dlouho to vypadalo na překvapení, ovšem jediná slabší chvilka brankáře a obrany 20 minut před koncem utkání znamenala vyrovnání.  Zbylé minuty zápasu byly poněkud nervózní, ale stav jsme už udrželi a tak vezeme velmi překvapivý bod po remíze 2:2 

Dobrá práce, fakt že jo. Pro nás je tato remíza vlastně takovým malým vítězstvím. Díky kluci!

 

Fotbalová akademie Praha - SK Újezd Praha 4 "C"  - 2:2 (1:2)

Branky: 17. Hradil Jakub, 68. Chopyk Vasyl - 29. Bílek Michal, 39. Vávra Aleš

Sestava:  Šujan Petr, Šedý Jakub (66‘ Květoň Pavel), Melichar Ondřej, Lodin Lukáš, Zuna Petr [K], Fanta Milan (46‘ Vobnášil Ondřej), Bílek Michal, Krampera Ondřej, Chlebna Jiří, Kapinus Karel (46‘ Lipták Ondřej), Vávra Aleš

 

 

Karel Kapinus | 08.04.2018 14:42 | Přečteno: 193x

Partneři a sponzoři