Céčko: Vydařený zápas po všech směrech

 

SK Újezd Praha 4 C vs Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE B - 6:1

 

Krásné počasí, dobrá nálada, spousty gólů - tenhle fotbal bavil diváky i samotné hráče.

V první půli to na jednoznačnou záležitost ještě nevypadalo, na rychlý gól Řéči dokázal soupeř odpovědět a vše bylo otevřené.

"Koncert" tak začal až v půli druhé a taktovku držel Ondra Vobnašil, který si střihl hattrick. Do celkového gólového účtu ovšem přispěl už zmíněný Řéča, dále pak Krampič a Osvald. Čtvrthodinku před koncem utkání došlo na taktické střídání, zkušený čerstvý hráč Jarda Nykl svoji skvělou poziční hrou eliminoval soupeřův závěrečný tlak.  

Zasloužené tři body!

 

Fotogalerii ze zápasu si prohlédněte kliknutím na obrázek!

 

Karel Kapinus | 31.10.2019 13:59 | Přečteno: 218x

Partneři a sponzoři