Celkové selhání týmu!

Ano, tak zní odpověď trenér Céčka na otázku v úvodním obrázku.

Mladý tým z dolní poloviny tabulky, na podzim na jejich hřišti výhra 2:1, nečekalo se tedy žádné drama. Jenže tým nepodpořil ani jeden z gólmanů, kteří na zápas nedorazili, takže do rány šel hráč z pole, tým nepodržel ani Kapinus, který po 17 minutách střídal pro bolesti zad, tým nedržely nad vodou ani individuální výkony jednotlivců.  Poločasové skóre 0:0 ještě nevěstilo nic zlého, soupeř úspěšně zahazoval jednu šanci za druhou. Ovšem první trefa v druhém poločase znamenala pro hosty elán do žil a pro nás totální depku. A jelikož náš herní projev byl dle trenéra mdlý, bylo jen otázkou času, kdy a kam bude skóre narůstat.  Narostlo na konečných 4:0 a nálada v šatně nic moc. Tohle kluci nebyl náš den!

Branky:  51. Crha Jan, 55. Zeman Lukáš, 74. Homoláč Jaroslav, 86. Gajdoš Pavel

Sestava: Lodin Lukáš,  Melichar Ondřej (55‘ Míšek Roman),  Srb Zdeněk, Podskuba Vladimír (46‘ Květoň Pavel), Zuna Petr [K], Bílek Michal, Krampera Ondřej, Fanta Milan, Holas Josef (46‘ Chlebna Jiří), Vávra Aleš, Kapinus Karel (17‘ Lipták Ondřej)

 

 

Karel Kapinus | 15.04.2018 21:30 | Přečteno: 204x

Galerie

Partneři a sponzoři