Další bodová ztráta Céčka

„Tady se prohrát nemělo“, odtušil trenér po porážce Céčka na hřišti Sportovních klubů Praha 4. 

Jelikož jsme naprosto neomylně nejstarším týmem v soutěži, je asi zbytečné opakovat, že jsme narazili na tým složený z mladých hráčů, který navíc okupuje horní patra tabulky. Přestože nám tentokrát pomohlo pár hráčů z „Béčka, nezabránili jsme nešťastné prohře. Dlouho a celkem v pohodě jsme odolávali akcím domácích, ale první neštěstí přišlo po nesmyslném zákroku Lodina, který nedal rozhodčímu na výběr. Penalta a jedna nula. O minutu později zaspal jak pomezní tak hlavní rozhodčí, když nechali dokončit zcela jasnou ofsajdovou akci. Dva nula.  Hra se pak vrátila do normálu a my byli důstojným soupeřem. Pro výhru jsme si ke Sportovním klubům určitě nejeli, ale nebýt výše uvedených momentů remíza byla nadosah, a to i přes vynucená střídání kvůli zranění. Leč stalo se, nezbývá než jít dál.

 

SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4 - SK Újezd Praha 4 „C“ -  2:0

 

Branky: 68. Růžička Daniel, 69. Klemš Erik

Sestava: Šujan Petr, Melichar Ondřej, Lodin Lukáš, Srb Zdeněk, Zuna Petr [K], Nosek Jakub, Chlebna Jiří, Sluka Roman, Holas Josef, Vávra Aleš (46’ Třešňák Petr), Vobnášil Ondřej (46‘ Lipták Ondřej)

 

 

Karel Kapinus | 24.04.2018 12:58 | Přečteno: 171x

Partneři a sponzoři