FC Zličín – SK Újezd „A“ 3:3. O výhru jsme přišli v závěru

V 10. kole jsme jeli na půdu Zličína, který týden předtím vyměnil trenéra a chtěl navázat na výhru z Prahy 1999. Utkání se nám bohužel příliš nepovedlo a i přes tři vstřelené branky jsme nevyhráli. Malou útěchou po remíze 3:3 byla ztráta Podolí, které rovněž jen remizovalo. Naopak Střešovice vyhrály a tak jsme se zase seřadili v čele tabulky, kterou vede o bod Podolí. (více v článku)

Zápas pro nás začal hodně špatně, když Zličín dostal v 7. minutě výhodu penalty a tu Gröbl proměnil. V 15. minutě jsme dokázali odpovědět brankou Kuby Běhounka a bylo to 1:1.

Jenže ve 34. minutě vrátil vedení na domácí stranu střelou k tyči Žák. Pak jsme se i my dožadovali penalty po jasném faulu na Honzu Nováka, ale sudí tentokrát nepochopitelně nepískal. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro Zličín.

Druhou půli jsme nicméně začali fantasticky, když Kuba Novák hned minutu po začátku vyrovnal. A uběhlo jen osm minut, když stejný hráč dorazil do sítě přímý kop a vedli jsme 3:2. To jsme bohužel neudrželi, protože v 82. minutě vyrovnal pěknou ranou Merta.

Utkání tak skončilo 3:3, což nás hodně mrzelo. Teď v sobotu budeme chtít ztrátu odčinit doma proti Zlíchovu, zápas začíná ve 14:00.

Branky:
7. Gröbl (pen), 34. Žák, 82. Merta – 15. Běhounek, 46. a 54. Novák

Karel Kapinus | 03.11.2017 15:33 | Přečteno: 113x

Partneři a sponzoři