Jsme ve čtvrtfinále poháru: ČAFC Praha - SK Újezd „A“ 2:4

Ve středu nás čekalo 3. kolo pražského teskahor poháru, v rámci kterého jsme vyrazili na hřiště Čafky. Po dobrém výkonu především v prvním poločase jsme vyhráli 4:2 a postoupili.

Zápas, ve kterém dostali na obou stranách šanci i hráči, kteří toho zatím v přeboru neodehráli tolik, jsme od začátku ovládali a vytvářeli si více šancí než soupeř.

To jsme stvrdili gólově v 15. minutě, kdy se po krásné Zdendově přihrávce trefil Dóža. Ve 31. minutě jsme se radovali podruhé, tentokrát se i díky teči domácího obránce prosadil Běhy.

Poločasové skóre ještě uzavřel svou druhou trefou v utkání Dóža, který využil přesného Běhyho centru. Zdálo se, že je rozhodnuto.

To podpořila 53. minutě, kdy se ke dvougólovému Dóžovi přidal Běhy a i on si připsal druhou branku. Po úniku nedal přesnou střelou brankáři domácích šanci.

Závěr zápasu nám ovšem názorně ukázal, že dokud rozhodčí neodpíská konec, musí se hrát naplno. To se nám nepodařilo, a proto jsme dostali dvě branky v rozmezí tří minut.

Domácí to samozřejmě nabudilo, ale náš tým se naštěstí včas probral z letargie a závěrečné minuty již odehrál zkušeně. Po výhře 4:2 jsme tedy postoupili do čtvrtfinále pražského poháru. To se již odehraje v rámci jarní sezony.

Karel Kapinus | 27.09.2018 10:42 | Přečteno: 73x