Konečně výhra Céčka! Se štěstím, ale výhra

V 17. kole jsme přivítali doma kluky z Ambassadors, po delší době zase tým, se kterým se dá hrát. Přestože jsme měli na střídání jen „Řepku“ a naše dva veterány Kramperu a Nykla, na zápas jsme se těšili a bylo to znát. Zaznamenali jsme rychlý gól Kapinuse, který se hezky uvolnil, a byť nevyslal nějak zvlášť razantní střelu, gólman hostí neměl šanci. Jenže až příliš bohorovný klid po gólu zapříčinil, že se soupeř dostal do šance a za dvě minuty bylo vyrovnáno.  Znovu jsme začali hrát a šance přicházely.  Hloža se nejprve zastřeloval, ale pak si krásně zpracoval centr za obranu, a i když na něj dotírali dva hráči soupeře, krásnou a tvrdou ranou nám vrátil vedení zpět. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a vedení 3:1 se zdálo být klidné a pohodové.  Soupeř ani po půli nekladl zvláštní odpor a tak by se čekalo, že bude skóre narůstat. Jenže ouha, skutečnost byla jiná. Šance byly, to ne, že ne, jen Kapinus promarnil čtyři dobré příležitosti, a ani Hloža na tom taky nebyl o moc lépe, ale trefit branku bylo najednou nějaké složité. A tak přesně dle hesla – nedáš/dostaneš – soupeř nabral dech a snížil. Začali jsme se soustředit na udržení výsledku, jenže stačilo pár chyb v obraně a najednou bylo srovnáno.  Už to vypadlo, že se budou dělit body, když dvě minuty před koncem zahrával rohový kop Bílek a v závaru před brankou se nakonec radoval Hloža, který se štěstím nakonec prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Pro soupeře to pak už byla krátká doba na to, aby s výsledkem něco udělat, takže jsme si vyslechli od pánů Krampery a Nykla, kteří se na hřiště podívali v druhém poločase, že to bez nich prostě nejde a že máme body jen díky nim. No dobře, tak teda díky kluci! 

 

SK Újezd Praha 4 „C“ : Ambassadors FC Praha – 4:3

 

Branky: 5. Kapinus Karel, 33. Hložek Milan, 43. Kapinus Karel, 88. Hložek Milan - 7. Dostálík Pavel, 49. Tesár Dominik, 80. Wagenknecht Martin

 

Karel Kapinus | 28.04.2018 23:38 | Přečteno: 279x

Partneři a sponzoři