Motorlet „B“ - SK Újezd „A“ 0:2. Těžký zápas s dobrým koncem

V 10. kole pražského přeboru jsme přijeli na půdu posíleného Motorletu, který se sice v tabulce krčí ve spodku tabulky, ale průběh zápasu tomu vůbec neodpovídal. Po těžkém boji jsme si nicméně dokázali odvézt tři body a zůstáváme v čele tabulky.

Utkání bylo od úvodu hodně vyrovnané. Hráči Motorletu více drželi míč, ale my je do žádných šancí nepouštěli. To se změnilo v 19. minutě, kdy jsme přežili velkou příležitost domácích. Odpověděli jsme ale nejlepším možným způsobem.

Hned z další akce jsme si totiž vypracovali roh a následně další a další… A po třetím rohovém kopu to přišlo! Běhy si skvěle naběhl a hlavou nás poslal do vedení.

Výsledkem 1:0 pro nás také poločas skončil. Ani jeden z týmů si již nevypracoval šanci, která by se dala zařadit do kategorie tutových. To se ale mělo změnit.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a mohli jít i do vyššího vedení. Obrovskou příležitost si nicméně vypracoval soupeř, domácího Měsku ale skvěle vychytal náš gólman Bojčus. Šlo možná o rozhodující moment zápasu.

Po této šanci jsme totiž již soupeře do ničeho velkého nepustili a zůstalo spíše u náznaků. Naopak my jsme mohli, a měli, vstřelit uklidňující branku dříve. Sám před brankářem ale neuspěl Zdenda a Ondra Walter zase domácí branku přestřelil.

Přesto jsme se dočkali. V 90. minutě nastřelil střídající Hromada ruku bránícího hráče, a protože mířil míč do branky, rozhodčí neváhal a nařídil penaltu. Tu proměnil Běhy a stal se tak jediným, ovšem dvougólovým, střelcem zápasu.

Na Motorletu jsme tedy vyhráli 2:0, ačkoliv nás to stálo spoustu sil. Tento týden je musíme zase načerpat, protože už v sobotu od 10:15 nás čeká šlágr s Třeboradicemi.

 

 

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

 

 

Karel Kapinus | 17.10.2018 09:58 | Přečteno: 192x

Partneři a sponzoři