SC Radotín – SK Újezd „A“ 0:3. Vezeme tři body z venku!

V prvním venkovním zápase jara jsme se představili na půdě Radotína, který v minulém kole jasně triumfoval na hřišti Prahy 1999 4:0. I my jsme ale první jarní duel zvládli jednoznačným výsledkem a jeli jsme si pro tři body. Ty jsme nakonec opravdu domů přivezli po výhře 3:0.

Zápas jsme začali výborně a hned jsme si vytvářeli nebezpečné pozice. První nadějné šance se ještě neujaly, ale brzy už jsme se radovali, když Tomáš Podvín vysunul za obranu Papéna, ten svůj únik perfektně proměnil a poslal nás do vedení 1:0.

Poté jsme soupeře ještě chvíli tlačili, ale domácí se v žádném případě nevzdali a začali překlápět průběh zápasu na svou stranu. Radotín se také dočkal velké šance, nás ale zachránil pohotový Vojta Krejčí. Do konce poločasu jsme nicméně trochu vypadli z role a byli rádi za těsné vedení.

V druhé polovině utkání hraného na umělé trávě to ale vypadalo úplně jinak. Soupeře jsme hned od začátku zatlačili a brzy se radovali. To když nařízenou penaltu za ruku domácího hráče s přehledem proměnil Ondra Walter a zaznamenal tak svůj druhý gól ve druhém utkání za Újezd.

Neuběhlo příliš minut a míč se opět třepotal v domácí síti. Gaza totiž popřel fyzikální zákony a vrátil zdánlivě ztracený balon před branku, kde se díky důrazu prosadil kapitán Příba. Tím si vysloužil od kabiny titul hráče utkání a krásnou tašku od nejmenovaného sponzora :)

Zápas jsme každopádně už dovedli do vítězného konce bez větších problémů, naopak jsme ještě jednu dvě příležitosti neproměnili. To už nás ovšem mrzet nemuselo, jelikož jsme z nepříjemné radotínské půdy odvezli to, pro co jsme si přijeli – 3 body do tabulky. A jedeme dál!

 

Branky: Pavel Papež, Ondřej Walter (pen.), Martin Přibyl

Sestava: Bojčuk – Přibyl, Ptáček, Daňhel, Krejčí – Novák (73. Nam Tran Hun), Walter, Podvín (79. Kantor), Hanzlík (82. Svoboda), Papež – Pešír (46. Charvát)

 

 

Karel Kapinus | 31.03.2018 00:15 | Přečteno: 209x

Partneři a sponzoři