SK Střešovice – SK Újezd „A“ 0:0. Zahozené šance a remíza

Ve šlágru kola jsme v sobotu jeli na půdu třetích Střešovic, před kterými jsme měli náskok 8 bodů. Přes zajímavý průběh gól nakonec nepadl a rozestup mezi námi se po remíze 0:0 nezměnil.

V prvním poločase jsme se možná až moc přizpůsobili jednoduché hře domácích a kombinace nám vázla. Proto byl zápas vyrovnaný.

Jednu velkou šanci zahodily Střešovice, jednu zase my. Ke konci poločasu pak gólman domácích předvedl dva velmi dobré zákroky proti tečované střele Podvína a pokusu Hanzlíka.

Poločasový výsledek 0:0 byl zasloužený. Ve druhém dějství jsme ale převzali iniciativu a až na kratší pasáže byli lepším týmem. Bohužel jsme to nevyjádřili gólově. A že šance byly.

V obrovské příležitosti se nedokázal prosadit Podvín, neuspěli ani Hanzlík či střídající Honza Jeřábek. A vrchol zmaru přišel v 81. minutě, kdy Jirka Ptáček neproměnil penaltu.

Velká škoda. Na druhou stranu musíme uznat i sílu hráčů Střešovic, kteří tradičně bojovali a nevypustili jediný souboj. Pozitivní je, že jsme si udrželi příjemný náskok 8 bodů a teď už musíme v dalších šesti kolech jednoznačně dotáhnout postup. Příští sobotu přivítáme Cholupice.

Karel Kapinus | 09.05.2018 09:08 | Přečteno: 332x