SK Újezd „A“ - 1999 Praha 7:0 Kanonáda na domácí půdě

Ve třetím jarním kole jsme hodlali navázat na první dvě výhry a rovněž oplatit Praze 1999 podzimní porážku 0:1. Na domácím hřišti se nám to povedlo na výbornou a byl z toho debakl 7:0.

Utkání jsme začali mírným tlakem, ale chvíli nám trvalo, než jsme se dostali k větším šancím. Skóre nicméně otevřel šikovně Honza Novák v 16. minutě, když přehodil hostujícího brankáře.

Zápas jsme měli ve svých rukou a snažili se kombinovat, výjimečně ale zahrozili také hosté. Góly jsme každopádně dávali jen my. Ve 24. minutě se hlavou prosadil Zdenda Hanzlík a hned o pět minut později zvyšoval na 3:0 svou druhou trefou Honza Novák.

Chvíli před poločasem se po rohovém kopu Ondry Waltera trefil také Mára Svoboda, který si připsal svůj první jarní gól. Do kabin jsme tak šli za jasného vedení 4:0.

Ve druhém poločase jsme si utkání užívali, rovněž hosté se snažili hrát fotbal, a tak se diváci i přes jasné skóre nenudili. Stejně jako v první polovině byly ovšem míče vidět jen v síti hostů.

V 51. minutě dal druhý gól Zdenda Hanzlík, který sedm minut před koncem završil hattrick a potvrdil tak primát nejlepšího střelce soutěže. Mezitím ještě vstřelil branku tvrdou nechytatelnou střelou střídající Ondra Kantor.

Suma sumárum, Prahu 1999 jsme porazili 7:0 a na jaře zůstáváme stoprocentní. Další zápas odehrajeme znovu na domácí půdě proti Lipencím v sobotu od 17:00.

Karel Kapinus | 09.04.2018 18:49 | Přečteno: 78x