SK Újezd „A“ - ČAFC 4:1. Jsme podzimní mistr!

V předposledním podzimním kole přijela na naše hřiště Čafka a přestože jsme určitě nepředvedli jeden ze svých lepších výkonů, nakonec jsme mohli slavit. Nejen výhru 4:1, ale také jistotu, že po podzimu budeme jako nováček v přeboru první!

Zápas nebyl od začátku zrovna pastvou pro oči náročných diváků. Oba týmy se jen těžko dostávaly do šancí a utkání vládly pozorné obrany na obou stranách.

Nám se defenzivu ČAFC podařilo prolomit ve 25. minutě, kdy se trefil Zdenda Hanzlík. Hosté se sice zlobili kvůli údajnému ofsajdu, ale opakované záznamy jim za pravdu nedaly.

Za osm minut ovšem bylo vyrovnáno. Po nepřehledném závaru v našem pokutovém území se míč dostal k hostujícímu Nagymu a ten už to měl snadné - 1:1.

Už to vypadalo, že poločas skončí remízovým stavem, ale v poslední minutě byl faulován ve vápně soupeře Tomáš Podvín a Ondra Walter penaltu s přehledem proměnil - 2:1.

Musíme přiznat, že jednogólové vedení bylo o poločase spíše šťastné, nehráli jsme dobře. Ve druhém dějství jsme se nicméně zlepšili a ve finále byli odměněni.

Dlouho jsme se ovšem nemohli trefit. Krásné střely od Waltrise a Jeřába totiž mířily těsně mimo. Nakonec jsme to prolomili v 77. minutě, kdy na 3:1 zvýšil Tomáš Podvín.

V tu chvíli bylo rozhodnuto. V 85. minutě navíc přidal čtvrtý gól Dóža a tak jsme vyhráli 4:1. Pro hosty asi trochu krutý výsledek, ale tři body zůstaly doma a my se mohli radovat!

Díky výhře přezimujeme jistojistě na prvním místě přeborové tabulky. Uspět ale chceme i v posledním kole, v sobotu od 10:15 přivítáme Podolí.

Karel Kapinus | 12.11.2018 17:02 | Přečteno: 124x