SK Újezd „A“ - FK Admira „B“ 3:1. Výhru ozdobily krásné góly

Utkáním s béčkem Admiry jsme zahájili sérii tří domácích zápasů, po kterých bude podzimní přeborové části konec. První z trojice duelů jsme výsledkově zvládli a vyhráli 3:1.

Začátek utkání nám vyšel naprosto parádně. Papén totiž dostal dobrý míč za obranu a situaci vyřešil perfektně. Tvrdou střelou nedal brankáři hostů šanci a skóre se tak poprvé měnilo již ve 3. minutě - 1:0.

Rychlý gól nám pochopitelně pomohl a byli jsme lepším týmem, ačkoliv se o Admiře určitě nedá říct, že by se nějak položila. Hosté byli naopak hodně aktivní.

Ve 24. minutě ovšem přišel nejlepší moment utkání. Z uctivé vzdálenosti vypálil levou nohou Waltris a míč skončil v šibenici. Gólman Admiry plachtil vzduchem, ale na tohle neměl.

Do poločasu již diváci žádný gól neviděli, o zajímavé situace ale nebyla ani na jedné straně nouze. Nás jednou skvělým obranným zákrokem zachránil Gaza.

Ve druhém dějství dlouho nenasvědčovalo nic tomu, že by se měl stát ze zápasu nervák, to ale změnila 67. minuta, kdy se trefil hostující kapitán Lupínek a rázem to bylo jen o gól.

Překvapení jsme nicméně nedopustili. Na branku Admiry jsme zareagovali výborně a v 75. minuty korunoval náš tlak Jeřáb - 3:1. Znovu šlo o pěknou trefu.

Závěr utkání se pak nesl v duchu našich velkých šancí, ovšem buď jsme nemířili přesně, nebo nás vychytal hostující brankář. Tak či tak jsme dokázali vyhrát 3:1 a zůstali v čele tabulky o čtyři body před Uhelnými Sklady.

Další zápas odehrajeme znovu na domácí půdě, ČAFC ale přivítáme v netradičním čase. Hraje se v sobotu od 14:00.

Karel Kapinus | 05.11.2018 17:04 | Přečteno: 93x