SK Újezd „A“ - Libuš 6:0, úspěšný vstup do jarní části!

V sobotu nastal konečně po dlouhé zimní přípravě den „D“, když naše A mužstvo vstoupilo do jarní části sezony a boje o postup do Pražského přeboru. Před slušnou návštěvou nakonec domácí svého soupeře deklasovali 6:0 a výsledkově se tak první duel jara vydařil na výbornou.

Od první minuty jsme byli proti Libuši aktivnějším týmem, ovšem hosté se jako tradičně prezentovali disciplinovanou hrou a důraznou obranou. Ve 12. minutě se nám nicméně podařilo otevřít skóre, když se z přímého kopu trefila naše zimní posila Ondra Walter.

A Ondra měl prsty i v naší druhé trefě. Po jeho centru se totiž ve 35. minutě prosadil šikovnou tečí druhý nejlepší střelec týmu Honza Novák. Tento stav vydržel do konce prvního poločasu.

Vstup do druhé poloviny nám příliš nevyšel a chvíli jsme se na hřišti hledali. Libuš se proto dostala do ojedinělé šance, ale hostující útočník přestřelil. Komplikace jsme nicméně nechtěli dovolit a brzy se opět dostali na koně. Vyústěním byl gól Zdendy Hanzlíka na 3:0.

Po této brance bylo prakticky rozhodnuto. Náš tým ale měl nadále chuť střílet, zatímco hosté se už asi těšili do kabiny, i proto jsme nastříleli ještě další tři góly. Podruhé v zápase se prosadil Honza Novák a poté následovaly další dvě trefy našeho nejlepšího kanonýra Zdendy Hanzlíka.

Zdenda tím završil hattrick, čímž opět přispěl do naší pokladny, stejně jako nováčci v sestavě v čele se střelcem jednoho gólu Ondrou Walterem. Hlavní zprávou dne byla ale naše výhra 6:0 a tři body. Ty byly velmi důležité, protože nezaváhali ani naši konkurenti Podolí a Střešovice.

Na velké oslavy ale určitě není čas, protože další zápas je tady dříve než obvykle. Už v pátek se představíme na půdě Radotína, jenž svůj první zápas na jaře také zvládl.

 

Góly: 12. Ondřej Walter, 35. a 77. Jan Novák, 74., 84. a 86. Zdeněk Hanzlík

Sestava: Daniel Bojčuk – Martin Přibyl (C), Vojtěch Krejčí, Martin Daňhel, Pavel Papež – Ondřej Walter (87. Marek Svoboda), Tomáš Podvín (76. Kamil Fojtík), Karel Charvát (63. Ondřej Kantor), Tomáš Pešíř (87. Michal Navrátil), Jan Novák (80. Nam Tran Huy) – Zdeněk Hanzlík

 

 

Karel Kapinus | 26.03.2018 20:29 | Přečteno: 411x

Partneři a sponzoři