SK Újezd „A“ – Loko Vltavín B 7:1. Jasná výhra po skvělém výkonu

V na jaře již čtvrtém domácím zápase jsme hostili béčko Vltavínu, které si k nám podle svých slov přijelo pro tři body. Realita ale byla zcela jiná. Zatímco před týdnem na Stodůlkách jsme se k výhře protrápili, tentokrát nebylo o čem. Konečný resultát? 7:1.

Úvod zápasu pro nás nemohl být lepší. Už v 1. minutě se postavil k přímému kopu Tomáš Podvín a vymetl pavučinku v rohu branky hostů. 1:0. Mladý tým Vltavínu se ovšem nehodlal vzdát a snažil se nás přelstít běhavým fotbalem. Byli jsme ovšem připraveni.

Ve 27. minutě jsme se podruhé radovali, když se parádně trefil pod břevno Honza Novák. Poté se dostali do velké šance i hosté a míč roztřepal síť, naštěstí ale jen tu boční.

Závěr poločasu pak byl jednoznačně v naší režii. Nejdříve se prosadil kanonýr Zdenda Hanzlík a z penalty pak těsně před půlí zvýšil na 4:0 navrátilec do sestavy Ondra Walter. Tím skončil poločas snů – 4:0.

Do druhé půle jsme udělali dvě změny, na hřiště se dostali Běhy a Pepa a hned naskočili do rozjetého vlaku. Nepopulárního „bůra“ jsme soupeři nadělili v 56. minutě, když se hlavou prosadil Jirka Ptáček.

Vltavín se nakonec také dočkal, hned minutu po našem gólu mu totiž sudí daroval penaltu a hostující Staněk se (i když tak tak) nemýlil. To ale bylo od hostujících mladíků všechno a my měli naopak ještě chuť vylepšit si skóre.

V 67. minutě přidal hlavou svůj druhý gól v zápase Tomáš Podvín a o chvíli později mohl slavit hattrick, když ho po krásné akci skvěle našel Zdenda, ale Tomáš se tentokrát musel jen chytat za hlavu, protože branku přestřelil. Chuť jsme si nicméně spravili o pár minut později, když se po centru ze strany prosadil rovněž podruhé v utkání Honza Novák.

Pár dalších příležitostí jsme pak již ke gólu nedotáhli, i tak jsme ovšem museli být velice spokojení. Tak vysokou výhru určitě před zápasem nikdo neočekával. Teď už ale myslíme na příští sobotu, kdy se představíme na půdě Střešovic a půjde o klíčový zápas jara. Jedeme dál!

 

Branky: 1. Podvín Tomáš, 27. Novák Jan, 41. Hanzlík Zdeněk, 45. Walter Ondřej (pen.), 56. Ptáček Jiří, 67. Podvín Tomáš, 81. Novák Jan - 57. Staněk Lukáš (pen.)

 

 

Karel Kapinus | 30.04.2018 14:25 | Přečteno: 337x

Partneři a sponzoři