SK Újezd „A“ - Modřany 9:1. Koncert ve druhé půli!

V 9. kole jsme v sobotním utkání na domácí půdě chtěli navázat na vysoké vítězství z Cholupic a to se nám podařilo. Přestože jsme o poločase vedli nad Modřany „jen“ 2:1, utkání nakonec skončilo debaklem 9:1. Jeden z našich největších konkurentů, Střešovice, navíc prohrál na půdě Loka Vltavín B 2:4, a tak jsme se posunuli za Podolí na druhé místo tabulky se skóre 38:8. Krásný víkend! (více v článku)

Zápas proti Modřanům jsme začali velmi dobře, když se už v 7. minutě po pěkné narážečce s Kubou Běhounkem prosadil Pepa a vedli jsme 1:0. Na to dokázal ve 22. minutě navázat Mára Svoboda, který pohotově dorazil a zvýšil na 2:0.

Soupeř se ale nevzdal a Pecinovského hlavičkou snížil na 1:2. Přestože jsme ještě měli poměrně velké šance, tak jsme do poločasu zvýšit nedokázali. Hlavně po jedné akci měl soupeř velké štěstí, kdy jsme nejdřív nastřelili břevno a pak doráželi těsně nad. Do kabin se ovšem šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas byl ale zcela v naší režii. Všechno začalo v 50. minutě, kdy se podruhé v utkání prosadil Pepa, tentokrát hlavou. V 63. minutě jsme se radovali znovu, tentokrát se trefil Vojta Krejčí a oslavil svůj první gól v této sezoně.

Soupeře jsme tím zlomili a naopak měli chuť na další ofenzivní kousky. Uplynuly jen tři minuty a Papén rozehrál přímý kop, který skončil až v síti brankáře Modřan. A v 71. minutě zvýšil krásnou ranou levačkou už na 6:1 Kuba Běhounek.

Jak jste si všimli, zatím mlčel náš nejlepší střelec Zdenda Hanzlík. To se ale mělo změnit. V 83. minutě se totiž prosadil i Zdenda, když trefil parádně na zadní tyč a nedal gólmanovi šanci. Hned o tři minuty později na něj navázal Michal Navrátil a svou první brankou v áčku Újezda zvýšil na 8:1. Největší radost měl samozřejmě pokladník Příba.

Utkání pak svým druhým gólem uzavřel Zdenda Hanzlík, to se psala 87. minuta. Modřany jsme tedy porazili 9:1. I když jde po prvním poločase o krutý výsledek, tři body zůstaly doma zaslouženě. Teď nás čeká těžký venkovní zápas na Zličíne, kde se představíme v sobotu od 10:30.

Branky:
Branky: 7. a 50. Nam Tran Huy, 22. Svoboda, 63. Krejčí, 66. Papež, 71. Běhounek, 83. a 87. Hanzlík, 86. Navrátil – 26. Pecinovský

Karel Kapinus | 24.10.2017 11:45 | Přečteno: 75x

Partneři a sponzoři