SK Újezd „A“ - SK Střešovice 1:1. Ve šlágru se body dělily

Ve velmi očekávaném zápase o první místo jsme na domácí půdě přivítali Střešovice, které byly před námi o jeden bod a my měli jediný cíl – dostat se před ně. Přestože jsme se ujali ve vypjatém utkání vedení, nakonec se nám to nepodařilo. Soupeř totiž vyrovnal z penalty a nám už druhý gól nebyl souzen. Proto jsme klesli na třetí příčku, na dvojici Střešovice a Podolí ale ztrácíme jen bod. (více v článku)

Zápas pro nás nezačal ideálně, přesto jsme mohli jít poměrně brzy do vedení. To kdyby hlavní rozhodčí nařídil penaltu v náš prospěch za stažení útočníka Zdendy Hanzlíka. Pokutový kop se ovšem nekonal, a protože se neujala ani střešovická příležitost, úvod gól nepřinesl..

Po přibližně patnácti minutách jsme se zlepšili a soupeře, který se jako obvykle prezentoval poctivou běhavou hrou a dlouhými míči, jsme dokázali chvílemi zatlačit. Přestože se jedna velká šance neujala, nakonec jsme se mohli radovat. Ve 35. minutě se nám podařila krásná kombinační akce, na jejímž konci byl Zdenda Hanzlík a se zakončením neměl problém - 1:0..

Vedení jsme ale bohužel do poločasu neudrželi. Soupeři jsme darovali roh a po jednom ze soubojů ve vápně pískl hlavní rozhodčí do píšťalky. Penalta! Pro nás určitě kruté rozhodnutí, ale sudí byl neoblomný. Hostující Vokurka penaltu proměnil a bylo to 1:1..

Druhý poločas jsme stejně jako ten první nezačali vůbec dobře. Střešovice byly prvních patnáct minut lepším týmem a dokonce skórovaly, leč z ofsajdu, takže gól uznán nebyl. Pak jsme se ale otřepali a zahájili jízdu, na jejímž konci měl být vítězný gól. Bohužel, nestalo se..

Hostující brankář totiž vytáhl parádní zákrok proti hlavičce našeho kapitána Martina Přibyla a přímý kop Tomáše Podvína zase zastavil na brankové čáře jeden z hráčů. Velkou šanci pak neproměnil také Mára Svoboda a v poslední minutě se brankář Střešovic vytáhl i proti nebezpečné střele Tomáše Pešíra. I přes velký tlak jsme gól nedali a zápas skončil 1:1..

Domácí ztráta proti Střešovicím nás hodně mrzí, ale musíme uznat i kvality soupeře, na kterého nyní stejně jako na Podolí ztrácíme jeden bod. V dalším kole se představíme na půdě Cholupic, kde se hraje netradičně v neděli od 15:30.

Branky:
Branky: 35. Hanzlík – 45. Vokurka z pen.

Karel Kapinus | 10.10.2017 13:12 | Přečteno: 70x

Partneři a sponzoři