SK Újezd „A“ - Sokol Cholupice 13:0. Málokdy vídaná domácí kanonáda

 

Po první jarní ztrátě na půdě Střešovic (0:0) jsme byli tentokrát odhodlaní vrátit se na vítěznou vlnu. Proti posledním Cholupicím jsme byli samozřejmě favoritem, ale výsledek zaskočil všechny - 13:0! To se opravdu jen tak nevidí.

Od úvodu utkání nebylo pochyb o tom, kdo je na hřišti pánem a brzy šlo vlastně jen o to, kolik vyhrajeme. V 9. minutě padl první gól, šťastným odrazem se trefil Zdenda Hanzlík. Že ale jinak štěstí ani moc nepotřebuje, dokázal náš kanonýr ještě v prvním poločase, kdy nasázel další tři branky.

Ke Zdendovi se přidal nádhernou ranou z voleje Honza Jeřábek a také Honza Novák, takže jsme o poločase vedli 6:0. Bylo pochopitelně hotovo.

Nás ale zápas bavil a užívali jsme si ho i ve druhém poločase. Soupeř tak musel lovit ze sítě jeden míč za druhým a skóre se nakonec zastavilo na šílených 13:0. Ve druhém dějství se postupně prosadili Honza Jeřábek, Pepa, dvakrát Míša Navrátil, Honza Novák, Ondra Walter a nakonec i Kuba Běhounek.

Kromě brankáře, obránců a hráčů, kteří odehráli jen pár minut, tak zůstal nakonec bez gólu pouze Ondra Kantor. Tak třeba příště, Kanty :)

Každopádně jsme si užili neuvěřitelný duel, který se bude asi jen těžko opakovat. Závěrem bychom nicméně chtěli podpořit soupeře, který prostě zažil zápas blbec se vším všudy. Stane se. My jedeme dál, v sobotu od 11. hod. hrajeme na Modřanech.

 

 

Karel Kapinus | 15.05.2018 15:29 | Přečteno: 291x

Galerie

Partneři a sponzoři