SK Újezd „A“ - Sokol Lipence 4:1. Na jaře zůstáváme stoprocentní

V dalším utkání jsme na domácí půdě přivítali Lipence, kterým se zatím na jaře dařilo. Ani u nás nám soupeř nedal nic zadarmo, ale nakonec jsme mohli slavit výhru 4:1 a upevnění druhého místa v tabulce.

Úvod utkání se nám vydařil a rychle jsme si vytvořili dvě dobré příležitosti, které bohužel zůstaly neproměněny. To předznamenalo další průběh, protože Lipence vycítily šanci a velmi houževnatě bránily, zatímco my se do velkých šancí příliš nedostávali.

To se změnilo ve 33. minutě, kdy se nádhernou střelou trefil Papén a vedli jsme 1:0. Jenže pouze o čtyři minuty později jsme poprvé na jaře inkasovali, ačkoliv to nebylo z kopačky protihráče, jelikož se hlavou nešťastně do vlastní branky trefil Jirka Ptáček.

Druhá polovina nicméně patřila nám. Hned v 50. minutě se po centru Ondřeje Kantora trefil Tomáš Podvín a bylo to 2:1. Další příležitosti jsme ale opět neproměnili a Lipence párkrát vystrčily růžky, i když se do tutovky nedostaly.

Definitivní razítko na naše tři body natiskl náš nejlepší střelec Zdenda Hanzlík, který se prosadil hlavou po rohovém kopu v 80. minutě. Hned pár minut poté mohl Honza Novák zvýšit, ale jeho penaltu výborně vychytal hostující brankář.

Ještě jeden gól ale nakonec diváci na Újezdě přece jen viděli, když se z přímého kopu trefil podruhé v zápase Tomáš Podvín. Vyhráli jsme tedy 4:1 a zvýšili svůj náskok na třetí Střešovice na osm bodů. Na první Podolí ale nadále ztrácíme čtyři body.

 

 

Karel Kapinus | 16.04.2018 09:56 | Přečteno: 198x

Galerie

Partneři a sponzoři