SK Újezd „A“ - Třeboradice 2:1. Velký obrat v závěru

V rámci 11. kola pražského přeboru jsme na domácí půdě hostili obhájce titulu z minulé sezony - Třeboradice. Ty zaspaly start ročníku, ale v posledním období se dokázaly vrátit na vítěznou vlnu. Čekal nás tedy velmi těžký zápas a to se potvrdilo.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel. Nejenže jsme se dostali pod lehký tlak soupeře, ale v 7. minutě jsme také inkasovali. Náš obránce při odkopu smolně trefil hostující útočníka, od kterého se míč odrazil k volnému Kadlecovi a ten trestal - 0:1.

Inkasovaný gól nám samozřejmě nepomohl a nějakou dobu jsme se na hřišti hledali. Postupně jsme se nicméně dostali do tempa a začali být nebezpečnějším týmem. Do velkých šancí se dostali Zdenda a Papén, ani jeden ale gól nedali.

A protože v posledních vteřinách prvního poločasu skončila Valyho střela pouze na tyči hostující branky, do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Třeboradice.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s obrovskou touhou s výsledkem něco udělat. Jenže se dlouho zdálo, že nám prostě v sobotu nebylo souzeno. Dvakrát nám chyběl půlmetřík, Jeřáb pak zase v nelehké pozici mířil těsně nad branku soupeře.

Hosté opravdu zahrozili ve druhé půli jen jednou, šlo ale o obrovskou šanci. Junek postupoval úplně sám na branku, Bojčuk ho ovšem vychytal. Jak se později ukázalo, šlo nejspíš o klíčový moment celého utkání.

V 73. minutě se totiž postavil k přímému kopu Tomáš Podvín a mířil přesně - 1:1! To nám vlilo do žil ještě novou energii a šli jsme za vítězstvím.

V 86. minutě jsme pak mohli slavit naplno. Bédova tečovaná střela skončila na tyči, Zdenda Hanzlík ale situaci skvěle vyhodnotil a dobíhal, což bylo klíčové. Míč se totiž od tyče odrazil do hřiště a Zdenda ho pohodlně dopravil do sítě - vedli jsme 2:1!

Těsné vedení jsme již do konce utkání udrželi a připsali si velmi cenné 3 body. Na domácím hřišti díky tomu zůstáváme stoprocentní a nadále vedeme i přeborovou tabulku.

 

 

Karel Kapinus | 22.10.2018 12:35 | Přečteno: 565x

Partneři a sponzoři