TJ Sokol Cholupice – SK Újezd „A“ 0:4. Zpět na vítězné vlně

Po domácí trochu smolné remíze se Střešovicemi jsme jeli v rámci 8. kola na půdu Cholupic, které do našeho zápasu získali pět bodů. Cíl jsme měli jasný, ten se ovšem na žádný zápas nemění – vyhrát. Tentokrát se to povedlo se vším všudy. Čtyři góly v síti soupeře a žádný v naší, tak se to musí líbit. Tři body ale získaly také Střešovice a Podolí, takže zůstáváme třetí. (více v článku)

Zápas pro nás začal naprosto ideálně. Už ve třetí minutě přehodil po Podvínově pasu Honza Novák bezmocného brankáře domácích a vedli jsme 1:0. Poté se hra odehrávala především mezi pokutovými územími obou týmů, i Cholupice dokázaly zahrozit, gól ovšem nedaly.

A tak jsme trestali. Ve 32. minutě si Tomáš Podvín po přihrávce Kuby Běhounka navedl míč a krásnou střelou zvýšil na 2:0. Do poločasu jsme mohli ještě skóre vylepšit, ale Zdenda Hanzlík hlavou těsně minul a neujaly se ani další nadějné příležitosti.

Podobný trend pokračovat i ve druhém poločase. Zatímco my jsme se dostávali do šancí, domácí našeho brankáře příliš neohrozili. A tak přišel zasloužený třetí gól, který zaznamenal střelou mezi nohy obránce Zdenda Hanzlík. A to ještě nebylo vše. V 87. minutě uzavřel skóre zápasu střídající Filip Sobota, když s přehledem obstřelil po hezké akci domácího brankáře. Určitě jsme už podali lepší výkony, ale vítězství 4:0 se počítá. Nenechali jsme si vedoucí dvojici odskočit a nadále na Střešovice s Podolím ztrácíme jen bod.

O další body budeme bojovat v sobotu na domácí půdě proti Modřanům od 15:30.

Branky:
Branky: 3. Novák, 32. Podvín, 71. Hanzlík, 87. Sobota

Karel Kapinus | 18.10.2017 15:36 | Přečteno: 79x

Partneři a sponzoři