Tři body ze dvou úvodních kol

V rámci prvního kola je zavítali do Kbel, kam jsme přijeli posílení o 3 hráče z B mužstva, ale na mladší a nadšeně hrající domácí jsme neměli, individuální výkony nebyli v té správné kvalitě a věk člověk nezastaví. Poločasový stav 2:1 ještě nebyl nijak tragický, ale v druhém poločase jsme fyzicky odpadli, nechali soupeře hrát a sami jen výsledek korigovali.

Spartak Kbely B – SK Újezd Praha 4 C  - 6:2

Branky. 11‘ + 46‘ Kapinus

Sestava: Lipták Ondřej, Šedý Jakub (45‘ Květon Pavel) , Přibyl Pavel (45‘ Míšek Roman), Lodin Lukáš, Zuna Petr, Bílek Michal, Srb Zdeněk, Fanta Milan, Řečínský Tomáš [K], Chlebna Jiří, Kapinus Karel

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druhé kolo začalo už ve čtvrtek a to naším zápasem na domácím hřišti, kde jsme přivítali FK Slavoj Koloděje. Nastoupili jsme proti mladému mužstvu, které bylo aktivní, ale stejně jako my neproměňovalo tutové šance. Z mnoha příležitostí v prvním poločase se ujaly pouze střely Tomáše Řečínského a poločasový stav 2:0 vypadal nadějně. Po zranění gólmana musel do branky hráč z pole, a i když Lukáš zachytal dobře, nezabránil vyrovnání na 2:2 a to díky našim hrubým chybám v obraně a taky zlepšenému výkonu hostí. Od tohoto stavu už to bylo jako na houpačce, sotva jsme díky proměněné penaltě Michalem Bílkem odskočili na 3:2, soupeř během několika minut srovnal. Vítězství jsme vydřeli díky šťastné trefě Holase v závěru utkání.

SK Újezd Praha 4 C - K Slavoj Koloděje - 4:3

Branky: 2x Řečínský, Bílek (penalta), Holas

Sestava: Třešňák Petr (30‘ Ondřej Lipták), Srb Zdeněk, Míšek Roman (27‘ Holas), Lodin Lukáš, Zuna Petr [K], Bílek Michal, Řečínský Tomáš (60‘ Jaroslav Nykl), Chlebna Jiří, Kapinus Karel (46‘ Pavel Květoň), Vobnášil Ondřej, Fanta Milan

 

 

Karel Kapinus | 02.04.2018 17:58 | Přečteno: 237x

Partneři a sponzoři