Uhelné Sklady - SK Újezd „A“ 1:1. Férová remíza ve šlágru

V sobotu nás čekal šlágr 7. kola pražského přeboru. Jako lídr tabulky jsme se představili na půdě Uhelných Skladů, které za námi zaostávaly jen o skóre. Zápas skončil 1:1.

Úvod utkání nám úplně nesedl a ocitli jsme se pod mírným tlakem domácích, kteří si díky tomu vypracovali dvě nebezpečné střely. Brankou ale ani jedna z nich neskončila.

Po přibližně patnácti minutách jsme se probrali a zápas se vyrovnal. Chvílemi jsme to byli pro změnu my, kdo udával tempo hry.

Největší šance prvního poločasu přišla přibližně ve 30. minutě, kdy se po centru Papéna ocitl sám před domácím brankářem Ondra Walter, ale bohužel branku hlavou těsně minul.

Když pak Bédu gólman Uhelných Skladů Kučera vychytal parádním zákrokem, skončil první poločas bez branek. Hrálo se v duchu „každý chvilku tahá pilku“.

Do druhého dějství jsme ovšem vstoupili mnohem lépe my. Odměna přišla v 50. minutě. Po Bédově pěkné přihrávce utekl Honza Jeřábek a perfektně proměnil - 1:0 pro nás!

Nadále jsme udávali tempo zápasu a domácí vypadali inkasovanou brankou dost rozhození. To bohužel kompletně změnila 65. minutě. Po naší chybě se dostal domácí záložník do naše pokutového území, kde jsme ho zastavili bohužel jen za cenu faulu - penalta.

Pokutový kop proměnil útočník Klán a tím se vývoj utkání otočil. Od této chvíle nás domácí dost zatlačili a minimálně dvakrát jsme měli velké štěstí, že nešli do vedení.

I my jsme ale ještě dokázali zahrozit a po zákroku na Honzu Jeřábka se dožadovali penalty, tentokrát ale píšťalka sudího mlčela. Škoda.

Posledních 10 minut zápasu se už dohrávali bez většího ohrožení jedné nebo druhé branky. Oba týmy se shodly, že remíza 1:1 tomuto utkání slušela.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 25.09.2018 09:14 | Přečteno: 131x