Újezdský fotbal slaví!

Ano, slavíme. A máme co!  Pár kol před koncem letošní fotbalové sezóny jsou jasné dvě věci.

 

Naše áčko je jistým vítězem Pražského teplárenská přeboru, což je nevídaný úspěch. Jednak proto, že to je historicky poprvé, ale hlavně proto, že kluci, coby letošní nováčci v přeboru, od kterých se čekal možná sem tam nějaký úspěch, prošli sezónou naprosto suverénně, pouze s pár drobnými zaváháními. A to je při kvalitě této soutěže zkrátka „klobouk dolů“.

 

Slavíme i další jasnou věc a tou je postup našeho béčka do 1.B třídy. Současnou soutěží kluci prolétli snad ještě suverénněji než áčko. Ani jednou neprohráli a během sezóny nadělovali soupeřům pořádné porce gólů, dvouciferné výsledky nebyly výjimkou. Jistě, ještě není definitivní konec sezóny, ale my doufáme, že nula v kolonce prohry bude i po posledním zápase.

 

Letošní sezóna se fakt povedla a jak řekl prezident klubu Zdeněk Krampera: „Zažíváme zlatou éru újezdského fotbalu“. K tomu není třeba nic dodávat, snad jen krátký vzkaz hráčům áčka, béčka, trenérům a realizačním týmům:

Hoši děkujem!

 

Fotogalerii z oslav a předávání cen si prohlédněte kliknutím na obrázek!  

Karel Kapinus | 31.05.2019 09:30 | Přečteno: 549x

Partneři a sponzoři