Vyšehrad „B” - SK Újezd „A” 0:3. Cenná výhra venku

Podzimní sezona pražského přeboru se překlopila do druhé poloviny a my do ní dokázali vstoupit vítězně. Z půdy Vyšehradu jsme odvezli 3 body po výhře 3:0.

Domácí tým, posilněný o kompletní lavičku vyšehradského áčka z dopoledního utkání, na nás podle předpokladů na začátku zápasu vlétl. Úvodní tlak jsme ale přežili bez újmy.

Naopak jsme to byli my, kdo se mohl radovat. V 16. minutě se na pravé straně uvolnil Jeřáb a centrem našel Zdendu Hanzlíka. Ten už si věděl rady a vedli jsme 1:0.

Uběhla necelá minuta a přišla další velká šance! Ondra Walter ale trefil z bezprostřední blízkosti jen domácího brankáře. Proto se zase osmělili domácí.

Přišla také největší šance Vyšehradu, domácí útočník ale mířil vedle. Protože se po standardní situaci nedokázal znovu prosadit ani Zdenda Hanzlík, poločas skončil 0:1.

Také do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně, ale i tentokrát jsme nápor Vyšehradu zarazili nejlepším možným způsobem, tedy vstřelenou brankou.

A trasa našeho gólu byla stejná jako v prvním případě. Honza Jeřábek po pěkné individuální akci centruje, Zdenda Hanzlík zakončuje - 2:0.

Od této chvíle jsme si výsledek hlídali a Vyšehrad do větších šancí nepouštěli. K tomu nám pomohla také červená karta domácího hráče za zbytečný faul po odehrání balonu.

Navíc jsme dokázali chodit do nebezpečných brejků, ze kterých jsme se ovšem neprosadili. Přesto třetí gól přišel a nemohl ho vstřelit nikdo jiný než hrdina utkání Zdenda Hanzlík!

Na Vyšehradě jsme tedy vyhráli 3:0 a odvezli si velmi cenné tři body ze hřiště ambiciózního týmu. Díky tomu jsme se o skóre vrátili do čela tabulky.

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 01.10.2018 13:36 | Přečteno: 184x