Zimní turnaj starých gard poznal vítěze!

Vážení účastníci letošního zimního turnaje starých gard,

tak to máme za sebou. K vážnějším škodám na zdraví nedošlo, s psychickými traumaty za špatně odmávané ofsajdy nebo pískanou "rovinu" se musíme vyrovnat bohužel každý sám.

Každopádně turnaj se povedl, samotná utkání měla šťávu, po zápasech, ale i před nimi, se v klubovně živě diskutovalo, hecovalo, poštuchovalo, odpouštělo a také udobřovalo.

No a jak to tedy letos celé dopadlo? Po náročném sčítání a zvážení všech možných protestů nakonec vedení turnaje vyhlásilo vítěze.

Dámy a pánové, letošními vítězi turnaje se stávají…...borci z Dobřejovic!

Kluci z Rudné tak loňské vítězství neobhájili a prý budou padat hlavy :-)

Upřímně gratulujeme vítězům a děkujeme všem sportovcům za účast.

Za rok se těšíme opět na viděnou.

Konečná tabulka - (na místech 2 - 5 muselo o konečném pořadí rozhodnout skóre)

SG:                                                       Body:                                     Skóre:

1.   DOBŘEJOVICE                                         15

2.   RUDNÁ                                                     12                                      29:17

3.   SEMICE                                                     12                                      27:17

4.   MUKAŘOV                                                 9                                      17:17

5.  ÚJEZD                                                          9                                       27:29

6.   ŠKVOREC                                                   6

7.   ČIPEX                                                         0