Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 159 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-90 | 90-105 | 105-120 | 120-135 | 135-150 | 150-159 |
SK Újezd "A" : Admira "B" 1 : 1 (1:0)

Ze zápasu s Admirou jsem měl obavy, ale ne z fotbalového umu, nýbrž z agresivity a osobních soubojů. Jsem šťastný, že jsme se jim v tomto vyrovnali a pak se objevili i naše fotbalové kvality.

| Milan Škoda | 16. 05. 2011 |3250 přečtení |
Hostivař : SK Újezd "A" 4 : 1 (2:0)

Zápas na Hostivaři nás zastihl v nedbalkách. Soupeř byl od začátku lepší v důrazu a agresivitě. I přesto jsme měli první šanci my, kterou Škoda nedal.

| Milan Škoda | 09. 05. 2011 |1146 přečtení |

SK Újezd : Braník B 6 : 3 (3:1)

Další zápas s Braníkem "B" začal úplně stejně jako vždy. Velmi pomalý rozjezd, hrubé chyby a stav po 20. minutách 0:1. Potom se probereme a do půle otočíme na 3:1.

| Milan Škoda | 02. 05. 2011 |864 přečtení |
Újezd n/Lesy : SK Újezd 5 : 3 (1:4)

K zápasu v Újezdě n/Lesy jsem měl k dispozici pouze 11 hráčů, včetně Přibyla a Melichara z "B" mužstva.

| Milan Škoda | 26. 04. 2011 |1084 přečtení |

1. poločas
Újezd : D. Měcholupy 0 : 3

2. poločas
Újezd : Hl. rozhodčí + pomezní č.2 1 : 3

| Milan Škoda | 19. 04. 2011 |623 přečtení |
Zasloužená výhra! Zápas v Miškovicích byl jak na houpačce, ale musím pochválit chlapce za to, jak zápas zvládli. Pochvalu zaslouží všichni, i náš blázen v bráně, který sice dostal hloupý gól, nicméně celkově nás podržel.

| Milan Škoda | 13. 04. 2011 |532 přečtení |

HLAVA LEPŠÍ NOHOU! V prvním domácím zápase jsme přehráli soupeře z Dubče 7:1 po kvalitním výkonu celého mužstva, které si to srovnalo v hlavách.

| Milan Škoda | 05. 04. 2011 |651 přečtení |
ZBYTEČNÁ ZTRÁTA! Naše první utkání na hřišti Junioru nedopadlo dobře, protože jsme prospali první poločas. Nechali jsme se lehce a bez odporu přehrávat, přidali jsme neuvěřitelné individuální chyby, neproměnili svoje šance a navíc zbytečné vyloučení.

| Milan Škoda | 29. 03. 2011 |623 přečtení |
Po postupu do "B" třídy jsme byli všichni v očekávání, jak si naše mužstvo povede. Již před sezónou jsem tvrdil, že budeme konkurenceschopní a tajně myslel na zisk 20 bodů. Vstup do soutěže nám vyšel nad očekávání a někdo mohl mít velké oči.