LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 497 nalezených)

starší žáci - SK Újezd : Zbraslav 0 : 12 (0:7)

V neděli 27.5. jsme přivítali na našem hřišti kluky ze Zbraslavi. Soupeř přijel s kompletním ročníkem 97, takže s kluky o rok staršími. Nám tentokrát nemohli pomoci z Uhříněvsi, protože hráli ve stejný čas, takže jsme skládali sestavu jak se dalo. Pomoci nám museli i dva mladší žáci, aby jsme nehráli v devíti jako na podzim.

| Jiří Navrátil | 28. 05. 2012 |1062 přečtení |
muži B - Sparta Krč C : SK Újezd 0 : 2 (0:1)

V sobotu 26.5. jsme podruhé za sebou cestovali na hřiště soupeře. Po Chuchli nás přivítali hráči Krče. Domácí byli opět oproti našim zkušeným borcům mladší a navíc se hrálo na hřišti asi 2x větším než je naše. Přesto si naši s těmito překážkami velmi dobře poradili.

| Jaroslav Nykl | 28. 05. 2012 |642 přečtení |
muži B - Chuchle : SK Újezd 1 : 0 (1:0)

V neděli 20.5. jsme nedaleko dostihového závodiště v Chuchli odehráli další utkání této sezóny. Neměli jsme k dispozici několik našich starších opor, přesto byli domácí opět o poznání mladší.

| administrator | 28. 05. 2012 |1200 přečtení |
st. žáci - Dolní Měcholupy : SK Újezd 0 : 6 (0:1)

Nezvykle, v neděli dopoledne jsme se vydali k utkání s jediným mužstvem, které bylo v tabulce pod námi. Zavítali jsme do nedalekých Dolních Měcholup. Čekalo nás utkání "pravdy", ve kterém jsme měli potvrdit, zda si zasloužíme tuto soutěž hrát i příští sezónu.

| Jiří Navrátil | 27. 05. 2012 |1242 přečtení |
muži A - Union Žižkov : SK Újezd 4 : 1 (1:0)

Utkání na Unionu Žižkov jsme pojali jako přátelské a proto jsme nemohli uspět. Bez potřebného důrazu a obětavosti se dnes nevyhrává. Navíc jsem si vždycky myslel, že přátelské utkání slouží k tomu, aby se hráči nebáli míče a něco si dovolili.

| Milan Škoda | 20. 05. 2012 |837 přečtení |
muži A - SK Újezd : Praga 1 : 2 (0:0)

Zápas s první Pragovkou byl opravdu vynikajicí a na 1."B" třídu nadprůměrný. Pragovka potvrdila, že hraje o postup právem a naše mužstvo hrálo taky velmi dobře. I když to skončilo po půli 0:0, tak si obě mužstva vytvořila 2 tutovky.

| Milan Škoda | 14. 05. 2012 |3098 přečtení |
st. žáci - SK Újezd : Kolovraty 3 : 6 (2:2)

V neděli odpoledne jsme přivítali soupeře, který byl jen o dvě příčky před námi. Navíc jsme ho na podzim na jeho hřišti přehráli a odvezli si tři body. Doufali jsme, že se nám podaří bodovat i tentokrát.

| Jiří Navrátil | 14. 05. 2012 |713 přečtení |
muži B - SK Újezd : Union Žižkov 5 : 2 (2:2)

V sobotu dopoledne jsme na našem hřišti přivítali další mužstvo z čelních pozic naší soutěže, třetí Union Žižkov. Hosté byli opět podstatně mladší, ale my jsme nechtěli dát "kůži" lacino. Navíc se nám proti mužstvům z čela tabulky daří.

| Jaroslav Nykl | 14. 05. 2012 |681 přečtení |
starší žáci - Dolní Počernice : SK Újezd 3 : 2 (1:1)

Vzhledem ke státnímu svátku a pondělnímu volnu ve většině škol jsme další utkání sehráli právě o svátku v úterý 8.5. Jeli jsme na hřiště Dolních Počernic. Na podzim jsme s tímto soupeřem získali první body a tak jsme to chtěli zopakovat. Soupeřem nám ale nebyl jen narostlý a starší soupeř, ale také velmi teplé, letní počasí.

| Jiří Navrátil | 11. 05. 2012 |1192 přečtení |
muži B - Kačerov : SK Újezd 4 : 1 (4:1)

V sobotu jsme se vydali na rozhraní Braníka a Krče k utkání s Kačerovem. Domácí jsou v aktuální tabulce pod námi, ale vzhledem k tomu, že za Kačerov nastupuje snad rezerva Ukrajinské reprezentace, čekalo nás těžké utkání.

| Jaroslav Nykl | 11. 05. 2012 |1241 přečtení |
muži A - Hostivař : SK Újezd 1 : 2 (0:1)

Pro nás velice důležité utkání v Hostivaři jsme zvládli. Ač citelně oslabeni dokázali chlapci vyválčit 3 body za což jim děkuji. Hostivař měla poslední šanci oživit své naděje na záchranu a proto to nebyl lehký zápas.

| Milan Škoda | 05. 05. 2012 |1244 přečtení |

st. žáci - SK Újezd : Loko Vltavín B 1 : 6 (0:2)

V neděli odpoledne jsme sehráli další utkání s těžkým soupeřem z horních pater tabulky. Na podzim jsme na soupeřově hřišti hráli pouze v devíti. I tak jsme odehráli velmi dobrý zápas a v plném počtu jsme mohli dopadnout lépe.

| Jiří Navrátil | 04. 05. 2012 |1284 přečtení |
muži B - SK Újezd : Sokol Vinoř 3 : 4 (2:0)

V sobotu před polednem jsme se sešli k dalšímu utkání se soupeřem, který k nám cestoval přes půl Prahy. Hosté byli opět mladší, ale které mužstvo není. Věkový rozdíl ale nebyl, hlavně v prvním poločase, vůbec znát.

| Jaroslav Nykl | 04. 05. 2012 |683 přečtení |
muži A - SK Újezd : ABC Braník B 6 : 3 (1:3)

Utkání s Braníkem mělo úplně stejný průběh jako na podzim. První poločas se parta kluků zvedla od piva s tím, že si jdou zahrát fotbal. Podmínkou bylo, že se nesmí běhat a nedej bože aby někdo šel do souboje, natož aby ho vyhrál.

| Milan Škoda | 02. 05. 2012 |921 přečtení |
Přidány fotografie

muži A - Újezd nad Lesy : SK Újezd 3 : 0 (0:0)

Utkání v Újezdě nad lesy jsme opět nezvládli. Do zápasu jsme přitom vstoupili dobře a ve třetí minutě jsme měli kopat penaltu po sražení Nykla.