Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 159 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-90 | 90-105 | 105-120 | 120-135 | 135-150 | 150-159 |
První srpnovou neděli sehrálo áčko první přípravné utkání před sezónou ve vyšší soutěži.
Konfrontace s touto vyšší soutěží nedopadla vůbec špatně. V utkání jsme si vypracovali více možností a šancí, ale po několika chybách jsme zbytečně inkasovali.
Další utkání čeká áčko v neděli 10.8. v Dolních Měcholupech.

| administrator | 05. 08. 2014 |644 přečtení |
Po vydařeném podzimu, který jsme zakončili na druhém místě, bylo naší povinností pokusit se soutěž vyhrát. Výkonost mužstva až do pátého kola byla dobrá a vypadalo to s náma dobře. Bohužel zranění 5 hráčů základní sestavy a pěti zápasový trest pro našeho nejlepšího hráče se ukázalo jako nepřekonatelná překážka.

| Milan Škoda | 29. 06. 2014 |680 přečtení |
muži A - Union Žižkov : SK Újezd 6 : 4 (3:3)

Poslední utkání na Žižkově bylo bohaté na branky, ale bohužel soupeř jich dal více. K zápasu jsme nastoupili se čtyřmi dorostenci a někteří hráči a někteří hráči museli hrát na nezvyklých postech. Nám totálně selhala obrana, ve které byl suveréně nejlepším hráčem dorostenec Bukač.

| Milan Škoda | 18. 06. 2014 |673 přečtení |

muži A - SK Újezd : Chodov 1 : 1 (0:1)

Poslední domácí zápas jsme sehráli s mužstvem Chodova. Tomu stačil k postupu bod, který se mu podařilo získat a já mu gratuluji k postupu. Samotný zápas byl pro nás nesmírně těžký, protože jsme ho celý odehráli v deseti.

| Milan Škoda | 18. 06. 2014 |611 přečtení |
muži A - Union Vršovice : SK Újezd 1 : 2 (1:1)

Zápas na půdě Vršovic nás zastihl v dobrém rozpoložení. Začátek zápasu patřil jednoznačně nám, ale z náporu jsme bohužel branku nevytěžili. Naopak po čtvrthodince nás od gólu zachránil dnes skvělý Rondzik, který chytil sólo domácího útočníka.
Přidány fotografie z utkání

| Milan Škoda | 02. 06. 2014 |664 přečtení |
muži A - SK Újezd : FC Háje B 4 : 5 (0:3)

Zápas s Hájema pro nás začal hrůzostrašně. Během prvních 15-ti minut jsme třikrát inkasovali a navíc se zranil Kallausch. Takže už v 17. minutě musel na hřiště jednonohý Škoda s nataženým tříslem. V tu chvíli se zdálo, že je po zápase a jen se dohraje.

| Milan Škoda | 29. 05. 2014 |711 přečtení |
muži A - Ďáblice : SK Újezd 4 : 3 (0:2)

Zápas v Ďáblicích jsme sice prohráli, ale se vztyčenou hlavou. Škvor, Škoda, Kollinger, Podlena, Boháč, Melichar - to je výčet hráčů základní sestavy, kteří nemohli nastoupit. Vzhledem ke kvalitě soupeře se ukázala tato absence dost velká.

| Milan Škoda | 21. 05. 2014 |591 přečtení |
muži A - Tempo : SK Újezd 2 : 2 (0:1)

Další zápas nás čekal na Tempu. Odvážím se tvrdit, že to bylo znevážení soutěže, protože horní hriště je malé i pro mladší žáky. Domácí se netajili tím, že tam hrát chtějí aby nešlo o fotbal. Nechápu pražský svaz, který toto dovolí. Věřím, že každý ze členů výboru má při schůzi větší počet čtverečných metrů na osobu, než-li měli hráči na hřišti. Nic to však nemění na tom, že i s tímto bychom si měli poradit.
Přidány fotografie

| Milan Škoda | 06. 05. 2014 |637 přečtení |
muži A - SK Újezd : Braník 3 : 1 (0:1)

Mužstvo Braníka, což byl náš další soupeř prokázalo svou velkou kvalitu a donutilo nás si hrábnout na samé dno sil.

| Milan Škoda | 29. 04. 2014 |637 přečtení |
muži A - Újezd n. Lesy : SK Újezd P4 1 : 1 (0:1)

Utkání v Újezdě nad Lesy bylo jako den a noc co se poločasů týče. V tom prvním jsme dominovali, byli nebezpeční a vytvořili si pět šancí ke vstřelení gólu. Dali jsme pouze jeden a to nás stálo body. Ale pojďme úplně od začátku.

| Milan Škoda | 21. 04. 2014 |672 přečtení |
muži A - SK Újezd : Cholupice B 3 : 1 (2:0)

Mužstvo Cholupic, které jsme přivítali mají někteří ještě v živé paměti z podzimu. Tam nás vzali na centrifůgu a některým se přestala točit hlava až za týden. Dnes jsme nic takového nedovolili a myslím, že jsme zaslouženě vyhráli.

| Milan Škoda | 14. 04. 2014 |794 přečtení |
muži A - Kyje : SK Újezd 4 : 1 (2:0)

Náš první venkovní zápas v Kyjích jsme nezvládli. Po fotbalové stránce jsme horší nebyli a na šance jsme dokonce vyhráli. Zcela jsme, ale propadli v agresivitě a osobních soubojích. V tomto nás domácí jasně přehrávali celý zapas a proto vyhráli.

| Milan Škoda | 07. 04. 2014 |788 přečtení |
muži A - SK Újezd : Junior 2 : 0 (0:0)

Mužstvo Junioru, které jsme přivítali poslední březnovou neděli nás trošku pozlobilo. Bylo to, ale zapříčiněno naším mdlým výkonem v 1. poločase. Prostě není každý den posvícení a na nás to padlo nyní. Nebyli jsme tak důrazní jak bych chtěl a z toho pramenily naše nepřesnosti a hlavně v koncovce jsme byli jaloví.

| Milan Škoda | 30. 03. 2014 |729 přečtení |
muži A - Třeboradice : SK Újezd 1 : 3 (0:2)

V prvním jarním kole jsme přivítali druhé mužstvo tabulky - TŘEBORADICE. Soupeř ukázal, že není druhý náhodou a donutil nás si hrábnout na dno sil. I když jsme, jak bývá naším zvykem, nebyli dominantní v držení míče, tak na vyložené šance skončil první poločas 6:0. Bohužel jsme proměnili pouze dvě.

| Milan Škoda | 24. 03. 2014 |692 přečtení |

Dále v článku je rozpis a výsledky přátelských utkání mužů A pro zimní část přípravy.