Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 159 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-90 | 90-105 | 105-120 | 120-135 | 135-150 | 150-159 |
BRANKÁŘI: Donát, Rondzik, Zlatník
OBRÁNCI: Nosek, Škvor, Melichar, Sklenář, Kolinger, Hotový Ivo, Šedý
ZÁLOŽNÍCI: Mindžak, Novák, Rychtr, Půža, Pelc, Podlena
ÚTOČNÍCI: Boháč, Nykl, Škoda

Doufám, že se budeme vídat v co nejhojnějším počtu a pokud bude potřeba tak nám pomůžou chlapci z "benga" za což jim už nyní děkuji!

| Milan Škoda | 09. 01. 2014 |665 přečtení |
Moje tajné přání bylo zisk 24 bodů. Vedlo mě k tomu to, že mužstvo zůstalo pohromadě a navíc bylo posíleno o Boháče, Půžu, Rondzika a navrátilce Kramperu. Ale bohužel ani v jednom zápase jsem nemohl vybírat sestavu alespoň z 15 zdravých hráčů. K dlouhodobě zraněným Sklenářovi, Šedému a Rychtrovi přibyli postupně Mindžak a náš věčný smolař Krampík. Když k tomu přidáme přesun Kallausche a Řečínského do "B" mužstva tak je konečný zisk 28 bodů malý zázrak.

| Milan Škoda | 02. 12. 2013 |806 přečtení |
muži A - SK Újezd : Union Žižkov 7 : 3 (2:1)

K poslednímu zápasu podzimu k nám přijelo poslední mužstvo tabulky Union Žižkov. Jeho hráči podali nebojácný výkon a v první půli nás hodně pozlobili, k čemuž jsme ovšem přispěli i my špatným přístupem. V posledních zápasech bylo vidět, že nám malinko odchází forma a tak jsem apeloval na přístup a srdíčko.

| Milan Škoda | 18. 11. 2013 |652 přečtení |

muži A - Chodov : SK Újezd 3 : 1 (0:1)

Na hřišti Chodova jsme padli po hanebném výkonu ve druhém poločase. Ani domácí nepředvedli žádný extra výkon, ale rozhodla jejich větší touha po vítězství a naše hrozné chyby.

| Milan Škoda | 10. 11. 2013 |727 přečtení |
Muži A - SK Újezd : Vršovice 4 : 2 (1:1)

V utkání s Vršovicemi se nám povedl skvělý obrat, ale bohužel jsme přišli o dalšího důležitého hráče. V hlavičkovém souboji byl přistrčen Krampera a spadl tak nešťastně, že si vážně poranil už operované koleno. Všichni mu přejeme brzké uzdravení a aby nám na jaře opět pomáhal na hřišti.

| Milan Škoda | 04. 11. 2013 |881 přečtení |
muži A - Háje B : SK Újezd 5 : 5 (2:1)

Utkání na Hájích bylo otevřeným útokem na nervovou a srdeční soustavu obou trenérů. Myslím si, že po takovémto zápase by jsme si zasloužili 14 dní v lázních.

Přidány fotografie z utkání

| Milan Škoda | 29. 10. 2013 |1022 přečtení |
muži A - SK Újezd : Ďáblice B 6 : 3 (1:2)

Ďáblice, které byli naším dnešním soupeřem si přijeli sebevědomě pro tři body. Loňské výsledky je k tomu opravňovaly a prvních 30 minut bylo v jejich režii. Byli daleko důraznější a silnější na míči, což nám činilo značné problémy. Tím, že jsme byli pod tlakem jsme nemohli použít naši největší zbraň - útok.

| Milan Škoda | 21. 10. 2013 |1083 přečtení |
muži A - Šeberov : SK Újezd 0 : 2 (0:1)

Ze zápasu v Šeberově jsem měl obavy pouze z nezvyklého začátku, protože mám v živé paměti Cholupice. Tentokrát jsme nenechali nikoho na pochybách kdo bude bodovat. Již během prvních 15 minut jsme měli 4 šance ke skórování.

| Milan Škoda | 14. 10. 2013 |1252 přečtení |
muži A - SK Újezd : FC Tempo B 6 : 2 (2:0)

Domácí zápas s Tempem se nám podařilo zvládnout hlavně proto, že jsme se sešli ve více lidech než minule. Bohužel nám na marodku přibyli další dva hráči.

| Milan Škoda | 08. 10. 2013 |1316 přečtení |
muži A - Braník B : SK Újezd 2 : 1 (1:1)

Utkání na Braníku nás nezastihlo v nejlepší formě. Navíc domácí byli velmi kvalitní a dělali nám značné problémy, hlavně ve středu hřiště.

| Milan Škoda | 30. 09. 2013 |1612 přečtení |
muži A - SK Újezd : Újezd nad Lesy 3 : 0 (2:0)

I druhé domácí utkání jsme v pohodě zvládli a Újezd nad lesy porazili 3:0. Od začátku do konce nebylo o vítězi pochyb. Jen mě mrzí, že vždy při zápase s Újezdem tečou potoky slz. Dvacetiletí frajeři od začátku brečí, že jim někdo ubližuje a nejsou schopni obejít ani padesátiletého invalidního důchodce!

| Milan Škoda | 23. 09. 2013 |1390 přečtení |
muži A - Cholupice : SK Újezd 1 : 3 (0:2)

Cholupice, kde jsme sehráli další zápas na nás vlítli jako uragán. Jejich kvalitní mužstvo (nechápu, že mají pouze bod) nás prvních 20 minut vzalo na všechny atrakce, které jsou k vidění ve fučíkárně. Nevěděli jsme kam dřív skočit a čelili jejich tlaku. Co se nepovedlo obraně zastavit, vyřešil famózní Donát, který doslova čaroval a soupeři z něj byli na mrtvici. Chytil minimálně 4 góly a byl velkou oporou.

| Milan Škoda | 16. 09. 2013 |1140 přečtení |
muži A - SK Újezd : Kyje 4 : 2 (2:1)

První domácí zápas jsme sehráli s velmi kvalitním mužstvem Kyjí, které ještě loni hrálo 1.A třídu. Mužstvo mají mladé, běhavé a navíc umějí fotbal. My jsme to zvládli hlavně proto, že každý z hráčů nechal na hřišti vše co mohl a navíc jsme byli efektivní v koncovce. Boháč s Novákem sehráli skvělý part, ale pochvalu zaslouží celé mužstvo.

| Milan Škoda | 09. 09. 2013 |1319 přečtení |
muži A - Junior : SK Újezd 1 : 4 (0:0)

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště Junioru, kde se nám tradičně nedaří. Pouze tím, že jste se chytli za nos a přistoupili k zápasu tak jak si představuji, jsme z něho udělali jednoznačnou záležitost. Domácí jsme donutili nakopávat míče, které se nám dařilo sbírat a být aktivní ve hře dopředu.

| Milan Škoda | 02. 09. 2013 |1197 přečtení |
muži A - SK Újezd : Třeboradice B 2 : 3 (1:1) hráno v Třeboradicích

První zápas sezóny nás čekal v Třeboradicích. Už začátek zápasu naznačil, které z mužstev hraje mistrák a které přátelák. Domácí hýřili pohybem a dostávali nás pod tlak. Jen díky skvělému Šujanovi jsme nápor přestáli a dokázali taky zahrozit.