LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 497 nalezených)

muži B - SK Újezd : Sparta Krč 3 : 2 (1:1)

V posledním mistrovském utkání podzimní části jsme v sobotu 1.11. přivítali mužstvo Sparty Krč. Soupeř je sice ve spodní části tabulky, ale vzhledem k věkovému rozdílu je pro nás každý zápas velmi těžký.

| Jaroslav Nykl | 10. 11. 2014 |705 přečtení |

muži A - Podolí : SK Újezd 1 : 2 (0:2)

Poslední zápas venku nás čekal na Podolí v dopoledních hodinách, takže jsem měl obavy zda ještě nebudeme spát. Navíc nás čekal velmi kvalitní soupeř z čela tabulky.

| Milan Škoda | 09. 11. 2014 |729 přečtení |
muži A - SK Újezd : Nebušice 5 : 1 (1:0)

Předposlední domácí zápas s Nebušicemi jsme zvládli, ale nebylo to jednoduché. Hosté měli v mužstvu čtyři nadstandartní hráče a byli velmi nebezpeční směrem dopředu a hlavně ze standartek. Nám to dělalo značné problémy, ale musím pochválit obranu v čele s Donátem.

| Milan Škoda | 08. 11. 2014 |731 přečtení |
muži B - Koloděje : SK Újezd 4 : 1 (3:0)

V sobotu 25.10. jsme se vydali do Běchovic k utkání s Koloději, kteří zde hrají své domácí zápasy. Čekalo nás utkání s lídrem soutěže a tudíž pro naše "staříky" velmi těžká práce.

| Jaroslav Nykl | 31. 10. 2014 |732 přečtení |
muži A - Stodůlky : SK Újezd 4 :3 (4:1)

Ani na hřišti Stodůlek, kam jsme zajížděli k dalšímu zápasu jsme nedokázali podat kvalitní výkon v obou poločasech. Ten první jsme totálně promrhali, protože jsme kromě Boháče a Škody nedokázali vyhrát jediný souboj.

| Milan Škoda | 30. 10. 2014 |667 přečtení |
muži A - SK Újezd : Modřany 2 : 1 (2:1)

Mužstvo Modřan, které jsme přivítali bylo jediné, které dokázalo vzít body lídrovi soutěže ze Zbraslavi. Takže nás nečekalo lehké utkání a soupeř předvedl velmi kvalitní výkon.

| Milan Škoda | 25. 10. 2014 |708 přečtení |

muži B - SK Újezd : Hrdlořezy 2 : 2 (1:2)

V sobotu dopoledne jsme v dalším zápase hostili druhý tým soutěže, Hrdlořezy. Vzhledem k věku soupeře a jeho postavení v tabulce jsme čekali velmi těžký zápas, což se také potvrdilo.

| Jaroslav Nykl | 19. 10. 2014 |817 přečtení |
muži B - D. Počernice C : SK Újezd 2 : 2 (2:1)

V neděli 12.10. jsme zavítali do Dolních Počernic, kde nás čekalo utkání s vedoucím mužstvem soutěže. K zápasu jsme nastupovali jako absolutní outsider. Rozdíl mezi Jardou Maškem a nejmladším hráčem soupeře byl 42 let.

| Jaroslav Nykl | 18. 10. 2014 |674 přečtení |
muži A - Střešovice : SK Újezd 6 : 3 (3:2)

Zápas ve Střešovicích jsme totálně nezvládli. Domácí byli lepší ve všech směrech a zaslouženě zvítězili 6:3. Psát referát k tomuto zápasu je podle mě naprosto zbytečné.

| Milan Škoda | 18. 10. 2014 |605 přečtení |

Ve čtvrtek 16.10.2014 od 17:00 hodin sehraje mužstvo starší přípravky přátelské utkání s Hostivaří. Sraz všech hráčů nejpozději v 16:30 hod. na hřišti v Újezdě.

M.Donát - trenér

| Martin Donát | 13. 10. 2014 |748 přečtení |
muži B - SK Újezd : Záběhlice 4 : 1 (0:1)

V sobotu 4.10. jsme na našem hřišti konečně přivítali soupeře blízkého nám věkem. Záběhlice jsou sice na chvostu naší soutěže, ale na hřišti to až tak vidět nebylo, hlavně v prvním poločase.

| Jaroslav Nykl | 09. 10. 2014 |555 přečtení |
muži A - SK Újezd : Aritma B 4 : 3 (3:3)

Další domácí zápas jsme přivítali velmi kvalitní mužstvo Aritmy, které ukázalo, že jeho postavení v tabulce je omylem. Proti nám nastoupilo mužstvo běhavé a navíc velmi fotbalové.

| Milan Škoda | 06. 10. 2014 |648 přečtení |
muži A - ČAFC B : SK Újezd 1 : 2 (0:2)

Zápas na Čafce jsme zvládli díky skvělému výkonu celého mužstva v 1. poločase. Celý první poločas jsme byli lepším mužstvem a to díky tomu, že jsme navázali na výkon z 2.půle ze zápasu s Chodovem. Vystupovali jsme jako sebevědomé mužstvo, které ví co chce hrát.

| Milan Škoda | 01. 10. 2014 |669 přečtení |
muži A - SK Újezd : Chodov 4 : 1 (1:1)

Důležitý zápas s Chodovem jsme zvládli díky zlepšenému výkonu ve druhé půli. První půli jsme na hřišti téměř neexistovali. Nešlo o to, že to nikomu nešlo, ale navíc jsme prohráli skoro všechny osobní souboje a hráli bez zaujetí. Je logické, že soupeř toho využil a na hřišti dominoval.

| Milan Škoda | 25. 09. 2014 |709 přečtení |
Mladší přípravka - 2. kolo

12.9.2014 – Libuš

V pátek v 17. hodin jsme se sešli k dalšímu soutěžnímu utkání, tentokrát proti družstvu Libuše.