Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 159 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-90 | 90-105 | 105-120 | 120-135 | 135-150 | 150-159 |
muži A - SK Újezd : FC Háje 1 : 0 (1:0)

Háje, které jsme přivítali v dalším domácím zápase přivezli velmi kvalitní hráče, kteří podali dobrý výkon. My jsme nezůstali pozadu a tak byl vidět dobrý fotbal, kterému chybělo jen více branek. Bylo to dáno i tím, že obrany mužstev byly na vyšší úrovni než-li útočné šiky.

| Milan Škoda | 28. 05. 2012 |1373 přečtení |
muži A - Union Žižkov : SK Újezd 4 : 1 (1:0)

Utkání na Unionu Žižkov jsme pojali jako přátelské a proto jsme nemohli uspět. Bez potřebného důrazu a obětavosti se dnes nevyhrává. Navíc jsem si vždycky myslel, že přátelské utkání slouží k tomu, aby se hráči nebáli míče a něco si dovolili.

| Milan Škoda | 20. 05. 2012 |832 přečtení |
muži A - SK Újezd : Praga 1 : 2 (0:0)

Zápas s první Pragovkou byl opravdu vynikajicí a na 1."B" třídu nadprůměrný. Pragovka potvrdila, že hraje o postup právem a naše mužstvo hrálo taky velmi dobře. I když to skončilo po půli 0:0, tak si obě mužstva vytvořila 2 tutovky.

| Milan Škoda | 14. 05. 2012 |3068 přečtení |
muži A - Hostivař : SK Újezd 1 : 2 (0:1)

Pro nás velice důležité utkání v Hostivaři jsme zvládli. Ač citelně oslabeni dokázali chlapci vyválčit 3 body za což jim děkuji. Hostivař měla poslední šanci oživit své naděje na záchranu a proto to nebyl lehký zápas.

| Milan Škoda | 05. 05. 2012 |1238 přečtení |
muži A - SK Újezd : ABC Braník B 6 : 3 (1:3)

Utkání s Braníkem mělo úplně stejný průběh jako na podzim. První poločas se parta kluků zvedla od piva s tím, že si jdou zahrát fotbal. Podmínkou bylo, že se nesmí běhat a nedej bože aby někdo šel do souboje, natož aby ho vyhrál.

| Milan Škoda | 02. 05. 2012 |914 přečtení |
Přidány fotografie

muži A - Újezd nad Lesy : SK Újezd 3 : 0 (0:0)

Utkání v Újezdě nad lesy jsme opět nezvládli. Do zápasu jsme přitom vstoupili dobře a ve třetí minutě jsme měli kopat penaltu po sražení Nykla.

| Milan Škoda | 23. 04. 2012 |1216 přečtení |
muži A - SK Újezd : Dolní Měcholupy 3 : 3 (2:1)

Domácí zápas s Měcholupy začal tak jak u nás bývá zvykem. Hned na začátku chyba a 0:1. Potom jsme hru vyrovnali a chvíli na to i skóre, když Balcárek našel Nykla a ten vykoupal gólmana a srovnal.

| Milan Škoda | 16. 04. 2012 |1137 přečtení |
muži A - ČAFC B : SK Újezd 9 : 0 (7:0)

Pořádnou nadílku jsme dostali k velikonocům od prvního mužstva tabulky. Hodnotit výkon nemá smysl, protože jsme žádný nepředvedli. A kritizovat těch 11, kteří do toho šli by bylo nefér.

| Milan Škoda | 09. 04. 2012 |887 přečtení |

muži A: SK Újezd : Šeberov 4 : 3 (2:1)

Zápas se Šeberovem se musel líbit všem přítomným. Utkání ve kterém jsme dali 6 gólů a přesto ho vyhráli pouze 4:3, mělo náboj, hezké akce i branky.

| Milan Škoda | 03. 04. 2012 |1323 přečtení |
Třeboradice B : SK Újezd 6 : 3 (1:1)

V prvním jarním utkání v Třeboradicích jsme nedokázali bodovat. Po velmi dobré první půli jsme na začátku druhé zvýšili na 2:1 a potom odešli fyzicky i psychycky.

| Milan Škoda | 25. 03. 2012 |676 přečtení |

Čekal jsem, že to letos bude těžší než loni a doufal v 21 bodů. Musíme se smířit s tím, že jsme průměrné mužstvo "B" třídy, které je schopno porazit kohokoli, ale taky s kýmkoli prohrát.

| Milan Škoda | 24. 11. 2011 |1299 přečtení |
muži A:
SK Újezd : FC Tempo B 1 : 5 (1:4)

Tempo, které k nám přijelo k poslednímu zápasu dostalo předčasný dárek k vánocům v podobě tří bodů. Nejsmutnější na tom je, že je to nestálo ani moc námahy.

| Milan Škoda | 14. 11. 2011 |795 přečtení |
muži A:
Chodov : SK Újezd 5 : 1 (2:1)

V posledním zápase venku na Chodově jsme vyšli opět naprázdno. Zápas to byl zajímavý se šancemi na obou stranách. Zatímco nám chyběla finální přihrávka, soupeř ji nepotřeboval, neboť jsme mu první gól nabídli sami.

| Milan Škoda | 07. 11. 2011 |738 přečtení |
muži A:
SK Újezd : Satalice 8 : 5 (3:3)

Další domácí utkání se Satalicemi přineslo velmi útočný fotbal, který se musel divákům líbit, neboť v něm padlo 13 branek. Otázkou zůstává co takový zápas udělá s nervovou soustavou trenérů.

| Milan Škoda | 31. 10. 2011 |1391 přečtení |
muži A:
FC Háje B : SK Újezd 2 : 1 (1:0)

Zápas na Hájích nás nezastihl v dobrém rozpoložení. Soupeř hrál jednoduše a s ohromnou chutí, což se nedá říci o nás. Všude jsme byli druzí, navíc většině hráčů chyběl důraz. Záloha první půli vůbec neexistovala, takže obrana byla pod neustálým tlakem a ve předu se statečně pral Nykl.