LIVESCORE.in

Počasí
Poviné vítězství se rodilo těžce
Dolní Počernice : SK Újezd (MŽ) 1 : 7 (0:4)

V sobotu 25.9. ráno jsme se sešli v Dolních Počernicích k dalšímu mistrovskému utkání. Domácí byli před tímto utkáním na posledním místě bez jediného bodu. Pokud jsme chtěli potvrdit naše umístění v čele soutěže, museli jsme vyhrát.

Úvod utkání ale vůbec neodpovídal postavení mužstev v tabulce. Domácí byli aktivnější a několikrát se dostali do blízkosti naší branky. Naštěstí je naše obrana do vážnější šance nepustila. Domácí nás hlavně přehrávali ve středu hřiště, kde naší záložní řadě trvalo déle než se dostala do zápasu.
V 10.´ jsme se konečně prosadili a hned bylo před branou domácích rušno. Frank poslal do úniku Berta, který míč přenechal nabíhajícímu Alexovi. Jeho střela však mířila do brankáře a dorážka Berta šla vedle brány. Ve 14.´ přihrál Alex Danovi a jeho střela levačkou míří do tyče. V 18.´ poslal Navr do úniku Franka, jehož křižnou střelu gólman jen lehce tečuje a míč končí v brance - 0:1. Ve 21.´ se do další šance dostal Alex, ale střela jde vedle brány. Ve 22.´ Alex centruje před bránu, kde míč tečuje Dan - 0:2. Ve 23.´ poslal po Navr Alexe po křídle, ale centr nachází jen gólmana domácích. Ve 24.´ poslal Dan do samostatného úniku Alexe a ten podél gólmana zvyšuje na 0:3. Ve 27.´ dostává Dan za zbytečné řeči žlutou kartu. V poslední minutě se na půlce zmocnil míče Navr, prošel přes několik hráčů až před branku domácích a upravuje poločasové skóre na 0:4.

Hned v úvodu druhého poločasu zatáhl míč po pravé straně Navr, centr posadil přesně na hlavu Alexovi, který se trefil do domácí sítě popáté - 0:5. Ve 33.´ se po našem protiútoku snaží obránce odkopnout míč, ale netrefí ho pořádně a ten se po břevně sklouzne na roh. Po rohu následuje závar před brankou domácích, který nakonec řeší gólman chycením míče. Ve 34.´ přihrál Navr Dominikovi, který míč zatáhl do vápna a jeho střela končí na břevně. Ve 43.´ zahrává Navr roh, Alex hlavičkuje do břevna a odražený míč uklízí do branky Dan - 0:6.
Ve 47.´ se do protiútoku dostali také domácí a střelou bodlem k bližší tyči upravují skóre na 1:6. Ve 49.´ střílí Dan z hranice vápna, jeho střelu brankář vyráží a dorážka Alexe jde do boční sítě. V 50.´ posílá Navr do úniku Alexe, jeho střela se otírá o bližší tyč a končí v bráně - 1:7. V 58.´ se v úniku ocitá Zdenda a jeho střela končí vedle brány. V poslední minutě je opět v hlavní roli Zdenda, když se po jasném ofsidu dohaduje s rozhodčím a vidí také žlutou kartu.

Kluci dnes po pomalejším rozjezdu předvedli dobrý výkon, který pokazili dvě zbytečné žluté karty.
Pánové nemáte za sebou ještě tolik, aby jste mohli diskutovat s rozhodčím. Naučte se, že na hřišti je vždy rozhodčí "pánem" a Vy nemáte co komentovat jeho rozhodnutí. A je jedno, jestli je to opravdový rozhodčí nebo jen trenér. Uvědomte si to, že zbytečným "remcáním" to jen kazíte ostatním klukům, kteří chtějí hrát fotbal. Smiřte se s tím, že ani v životě není vše dle toho jak chcete Vy a vždy se musíte řídit nějakými pravidly.

Branky: Hernandéz, Hunyadi 3x, Holas 2x, Navrátil

Asistence: Navrátil 3x, Hunyadi 2x, Holas