LIVESCORE.in

Počasí
Jasná záležitost
Inferno : SK Újezd (MŽ) 0 : 9 (0:3)

Nezvykle, v neděli v poledne jsme nastoupili na Mikulovce k předposlednímu utkání jarní části soutěže proti Infernu. Domácích se sešlo jen osm, tak jsme čekali jasnou záležitost, vzhledem ke kvalitě našich kluků. Jenže ...

Kluci si asi mysleli, že to půjde samo i bez snažení a prvních 14 minut to bylo velké trápení. Hrálo se sice na polovině domácích, ale bez pohybu a pořádné přihrávky. A tak zahrozil soupeř a po chybě se dostal do nebezpečné blízkosti naší brány. Naštěstí to dokázala naše obrana vyřešit. Až tato situace kluky probrala a konečně začali trošku hrát.
Ve 14.´ přihrál Torgot na polovině Markovi, který se odpoutal od obránce a šel sám na branku. Na hranici vápna Marek přihrál úplně volnému Navrovi, který uklidil míč do prázdné brány - 0:1. Ve 20.´ utekl Marek, ve vápně přihrává volnému Navrovi, který opět do prázdné branky zvyšuje na 0:2. Po rozehrání domácích jsme se opět zmocnili míče, přihrávka našla ve vápně Denise, který se uvolnil od obránce a upravuje poločasové skóre na 0:3.

Do druhého poločasu jsme po klucích chtěli aby si zahráli fotbal. Naštěstí si naše slova vzali k srdci a konečně to bylo znát i na hřišti.
V úvodu druhého poločasu, jako by se kluci snažili pomalou rozehrávkou soupeře uspat. Pak Dan vyslal kolmicí do úniku Navra, který šel najednou sám na gólmana a podél něj zvyšuje na 0:4. Ve 34.´ zatáhl Navr míč po straně do vápna, přihrál na malé vápno volnému Torgotovi, ale jeho střela míří těsně vedle. Ve 38.´ kluci konečně předvedli pěknou fotbalovou akci. Míč si na pár dotyků vyměnili Navr - Marek - Torgot - Marek a ten střelou k tyči zvyšuje na 0:5. Ve 39.´ zahrává Dan trestný kop a jeho střela pod břevno končí v síti - 0:6.
Ve 40.´ poslal Dan dlouhou přihrávku na Marka, ten stihl míč přesně na čáře, přihrává do malého vápna, kde Navr míč usměrňuje do brány - 0:7. Ve 42.´ Dan zachytil odkop od brány, přihrává do vápna na Dominika, ale domácí obránce je u míče dřív a usměrňuje ho do vlastní brány - 0:8. Ve 44.´ Zdenda zatáhl míč po straně, přihrál volnému Dominikovi, který do prázdné brány uzavírá dnešní účet na 0:9.

Největším soupeřem nám dnes bylo horké počasí. Kluci se snažili hrát úsporně a zpočátku až moc vlažně. Po poločasové domluvě začali konečně hrát fotbal a projevilo se to i na výsledku. Kluci díky.

Branky: Navrátil 4x, Holas 2x, Hruška, Štěpán, Golublev

Asistence: Hruška 3x, Ahmedov 2x, Holas, Srb