LIVESCORE.in

Počasí
POLOČASOVÁ OSLAVA FOTBALU!
muži A - SK Újezd : Praga 1 : 2 (0:0)

Zápas s první Pragovkou byl opravdu vynikajicí a na 1."B" třídu nadprůměrný. Pragovka potvrdila, že hraje o postup právem a naše mužstvo hrálo taky velmi dobře. I když to skončilo po půli 0:0, tak si obě mužstva vytvořila 2 tutovky.

Hosté šli dvakrát sami na bránu, ale skvělý Zlatník je vychytal. My jsme měli dvě loženky po standartkách kdy hlavičky Moťky a Škody chytil gólman hostů. Všichni jsme se těšili na druhou půli, ale bohužel jsme v Česku a tak to vzal do své režie rozhodčí. Jestli někdo neví proč ať mi brnkne a já mu to vysvětlím. Druhá půle se zvrhla v ragby, zastrašování a fauly. Odnesl to Moťka asi zlomenou sanicí. Bohužel na ostatní v týmu to platilo a Škodu se jim vyřídit nepodařilo. Aby bylo jasno "NEBREČÍM". Tvrdou hru miluju a nebojím se jí. Navíc takový Lojzy, kteří se o to snažili vykopu za plot kdy si vzpomenu. Jinak hráčům Pragovky gratuluji k vítězství a přeji hodně úspěchů v 1 "A" třídě. Velmi důležité je aby si každý z nich nechal udělat fotku, protože až budou v mém věku budou to ukazovat dětem jako vrchol svojí kariéry, ale už nebudou běhat po hřišti. Jinak rozhodčí to dovedl ke zdárnému konci a Pragovka vyhrála 2:1.

BRANKA: Moťka