Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí
Loko Vlatvín „B“ - SK Újezd „A“ 2:3. Důležitá otočka v závěru!
To byl nervák! V 6. kole jsme jeli na půdu Vltavínu B, kde nás nečekalo vůbec nic snadného. Soupeř plný mladých hráčů si to s námi chtěl rozdat na trávě a my souhlasili. A přestože jsme dvakrát prohrávali, nakonec jsme odvezli všechny body. Ale pojďme popořadě. (více v článku)

Utkání jsme začali dobře, bohužel jsme z nadějných náznaků nevytěžili větší šance a soupeř nemilosrdně trestal, když se dostal poprvé v zápase před naší branku. Domácí Lukáš Lexa prostřelil v 11. minutě našeho brankáře a Vltavín vedl 1:0.

To, co následovalo, nejde popsat jinak než festival zahozených šancí na naší straně. Hned několikrát jsme se dostali do velmi nadějné pozice, ale buď skvěle zasáhl domácí gólman nebo jsme zklamali. Neuspěli Zdenda Hanzlík, Tomáš Pešír ani Tomáš Podvín a tak jsme o poločase prohrávali 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili přesně tak, jak jsme skončili ten první. Tedy pořádným tlakem. Jenže smůlu z kopaček jsme o půli smýt nedokázali. A tak se ve svých šancích neprosadili postupně Papén, Pišta ani Zdenda. A mělo nám být ještě hůř.

Necelou půlhodinu před koncem totiž dostal za protesty po sporném zákroku červenou kartu stoper Martin Daňhel. Nepříznivý stav 0:1 a vyloučení. To nevypadalo dobře. Naštěstí jsme ukázali, že újezdské srdce se jen tak nevzdává.

Chvilku po vyloučení jsme dostali výhodu přímého kopu, ke kterému se postavil Tomáš Podvín a dalekonosnou střelou přes zeď nedal domácímu brankáři šanci. Bylo vyrovnáno. Jenže o tři minuty později přišla další rána, kdy vrátil domácím vedení Jakub Eichler.

A tak začala stíhací jízda nanovo. V 81. minutě ukázal Zdenda Hanzlík skvělý výběr místa ve vápně a po několika odrazech dopravil míč do sítě. 2:2. To nám ale nestačilo a i o deseti jsme se hnali za vítězstvím. To se nakonec podařilo.

Kuba Běhounek se minutu před koncem nadechl ke krásnému samostatnému úniku a domácí obránce ho ve vápně jasně fauloval, za což rozhodčí bez váhání nařídil penaltu. K té se postavil ten nejzkušenější – Tomáš Pešír. A protože s přehledem proměnil, mohli jsme slavit!

Vedení 3:2 už jsme udrželi a vydřeli tak hrozně důležité tři body z těžké půdy. Protože Podolí o pár hodin později ztratilo, posunuli jsme se na druhé místo bod za Střešovice. A koho to hostíme příští kolo? Dorazte na Střešovice, v sobotu od 16:00 vaši podporu oceníme! Jedeme dál.